Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? Ledöbbentem!

Ehhez mit szóltok? Ledöbbentem!

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 24. 07:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Gondolkozzatok már! Hogyan férne el egy akkora medencével és méhhel rendelkező pici gyermekben egy másik, akár csak fele akkora gyermek. És ha már a méhében is lenne, akkor mi táplálta, hogy fejlődött? Itt nem arról van szó, hogy sziámi ikrek született. Azt írják, hogy születés után egyre nőtt a hasa. Akkor ezek szerint tovább fejlődött. És ki táplálta addig? Vagy az újszülött csecsemőnek már működő kifejlett méhe van, amiben termelődik a magzatvíz és placenta? Az anyában a méhlepény kb. a terhesség 12. hetében fejlődik ki, a beágyazódásnak megfelelő területen levő bolyhokból. A 14. hétre zajlik le a lepény kialakulása, ekkortól átveszi a magzat táplálását és a hormontermelést is. Ebből adódna, hogy a 14. hét után "kerülhetne csak bele" az első gyermekbe a második.
2010. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nemtudom melyik hír igaz és melyik nem, de


volt a 30-as években egy Chile vagy Perui kislány, 5 évesen szülte meg a fiát,valami hormonzavar miatt, aki az ő nemzett gyereke volt,nem tesó vagy ilyesmi.


és volt nekem is ismerősöm,akinek az ikertestvére a petefészkében ragad,ki kellett operálni 12 éves korában.


Olvastam anno tanulmányokat,hogy bizony volt olyan,hogy az ikertestvér,a parazita csúnya szóval élve, elkezdte szívni az élő gyereket és ez a kislány nem tűnik többnek 4-5 évesnél,szóval lehet születésétől szívta őt le...cicijét nem látni szóval nemhiszem,hogy chilei kislány esete állna fenn:)

2010. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
08:36 min keresztül kapcsolód(hat)nak egymáshoz? Mert ha a méhében van, akkor közös vérkeringésük nincs.
2010. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Első reakcióm: Ááááá dúúúúrvaaaaa

De amúgy nem tudom én sem, hogy ez most igaz vagy sem, mindenesetre ha igaz, akkor az tényleg nagyon durva. Kívánics lennék, hogy oldják meg a dolgot.

2010. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az elhalt ikertestvér parazitaként való "veleélése" tök más dolog. Én is hallottam olyat, hogy valakinek a tarkóján volt egy csomó, és abból operáltak ki pici magzatdarabokat. Az parazita volt, de egy elhalt. Most ezek szerint ez a magzat két évig fejlődik? Gratula! Ez a kínai csoda!
2010. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu az egész. Egyre több ilyen sztorival állnak elő. Betegség esetleg, de nem terhes, az tuti.
2010. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem hallottam. Teljesen ledöbbentem.
2010. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Min döbbentél le utolsó hozzászóló? Már több a bizonyíték rá, hogy nem igaz a történet, legalábbis ezzel a képpel illusztrálva, ebben a formában nem.
2010. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!