Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit adjak ajándékba? Februárba...

Mit adjak ajándékba? Februárban születik a kislány.

Figyelt kérdés

Egy barátnőm várja az első babáját, és most lesz babaváró bulija, mindenki visz valami kis ajándékot.

Nekem nincs gyerekem, nem tudom mi az, aminek tényleg hasznát veszik. Ruha, cumi, pelenka?

Cuki kis cipellők és sapkák vannak, ami nagyon édes ajándék lenne, de szerintem az emberek többsége ilyet vesz. Olyat szeretnék adni, ami tényleg hasznos.


2015. dec. 17. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Pelenkatorta

Babapléd

Ruha, ágynemű, rácsvédő

Ágy fölé forgó zenélő

Mennyit szánsz rá?

2015. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Racsvedot - amit az elso ir ne, mert belefulladhat a gyerek.

Agynemu ilyesmi meg egyeni izles kerdese.

Pelenka , furdeto szinten nem jo mert ki tudja jo lesz e a marka, milyen a gyerek alkata, kifolyik e a pisi stb.

Kiscipo - disznek jo

Pluss - porfogo



Nekem kisbabam van, aminek orultem es hasznos .

Takaro ! Ebbol sosem eleg , kell vastag, vekony, otthonra, babakocsiba, mamahoz, kisebb , nagyobb.

Body ( akar egy 5 os csomag ) , mindig kell.

Esetleg egy szep tipego.

Kis kardigan. Februarban foleg hasznos.

Kaptam egy doboz kis zonkikat ez is hasznos.

Esetleg jatek - ragoka, csorgo ez jo lesz kesobbre.

2015. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miracle wrap. Googlizz rá ;)
2015. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ruhából bodyt érdemes, az mindig kell, 62-68-ast, pici tuti van elég, csörgő, rágóka is jó, vagy egy szép textilpelus csomag, az is mindig jól jön. Ilyesmi: [link]
2015. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ruhát,pelenkát,takarot.szines plüst.
2015. dec. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!