Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Összefog húzódni? Több, mint...

Összefog húzódni? Több, mint 6 hete szültem és elég tág vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Másfél éve szültem, de még most sem ment össze teljesen. Szóval elég tág maradtam. Szerintem már nem is megy vissza.

Állítólag az intim torna segít, még én sem próbáltam.

2010. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
intimtorna, ah nem segít, hüvelyplasztika. van akinek szülés nélkül is tág, nekik is ezt a műtétet szokták csinálni. nem nagy dolog, és olyan leszel utána, mint egy 16 éves szűzlány :)
2010. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! nekem az intim torna segített. kitartóan és fegyelmezetten kell csinálni, különben nincs értelme. nekem már 2 hét után érezhető volt a változás.

persze, mint mindenben, biztos itt is vannak kivételek, de szerintem előbb próbáld ki az intimtornát, csak azután gondolkodj hüvelyplasztikán :)

2010. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
timsó hátha segít.
2010. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!