Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Összébb fog-e még húzódni a...

Összébb fog-e még húzódni a terhesség alatt megnyúlt bőröm az alább leírt állapotánál, és mikor mehetek szoliba ezzel a bőrrel?

Figyelt kérdés

Terhesség alatt csúnyán megnyúlt és kirepedezett a bőr az egész hasamon (bőven köldök feletti magasságig).Most 4 héttel a szülés után már nagyjából visszament a hasam, de elől az a bőr ami megnyúlt ittmaradt lógva némi zsírréteggel alatta.Fognak-e mág azok a striák összébb húzódni, illetve mikor mehetek szoliba? Ha elmeegyek, lehet hogy nem lesz szép mert a csíkok fehérek maradnak, de vajon a további regenerálódást is gátolom vele?

Van valakinek hasonló tapasztalata a srtiás bőr és szoli kapcsolatában?

Nem a "nagykönyvekben" leírt tudományos dolgok érdekelnek elsősorban (bár az is jöhet...), hanem a saját tapasztalatok. Köszi


2009. jún. 13. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon vékonyra össze húzódtak,és gyöngyház színűk lett.Ezek is bebarnulnak a szolitól,de mivel ott "fényesebb"a bőr,látszik kicsit.Ami neked van azt kötényhasnak hívják,nem tudom mennyire durva.Nekem nem volt vészes,és napi 150 felüléssel majd tökéletesen rendbe tudtam hozni(én már 2 gyereket szültem,soha nem lesz már olyan,mint régen)És nyugodtan szolizz,nem ártasz vele a bőrödnek,csak hidratáló krémet használj utána.
2009. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan ilyen csúnya..hát azért javult vmit a felülésektől, meg úgy egyáltalán a sporttól (hiszen mindenhol feszesedtem egy kicsit) de akkor is lóg és csíkos..:((

A szoli azért tett jót nekem mert legalább más részeim szépek, barnák és nem érzem annyira gáznak magam :)

Most várom a második babát, 23 hetes terhes vagyok épphogy van egy kis hasam alul és most olyan szép mert kifeszül ott alul a bőr de még nem nagy annyira hogy a striák újra vörösek legyenek.

A striák egyébként nagyon sokat javulnak a színüket illetően (mondjuk nekem elég szélesek lettek sajna, van amelyik fél centi széles is van :(( ) szoli nélkül is, de a szoli sem árthat nekik.

Nehéz elfogadni hogy bizonyos dolgok visszafordíthatatlanok, de azért még biztos hogy sokat fog javulni neked!!!

2009. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösznöm nagyon a válaszokat.

A felüléseket majd én is fogom csinálni, csak azt hallottam, hogy a testmozgás az első időkben a tejet is elapaszthatja, így nem tudom mikor kezdhetnék bele...

Felüléseket szeretnék csinálni, illeltve én szülés előtt sokat görkoriztam, az jó popsira, azt szeretném majd újra csinálni.

2009. jún. 13. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nekem a kisebbik fiam 1 éves,és kb.6 hetes volt,amikor elkezdtem újra a felüléseket...6.5 hós koráig szopott.Nyugodtan csinálhatod(görkori,bringa,felülés,aerobik,stb)a lényeg,h ne erőltesd meg magad.A 2.válaszolónak üzenem,h az én csíkjaim az első babánál jöttek ki,a 2.terhességem alatt SEMMIVEL nem lett rosszabb,több sem lett,és nem vörösödött be!Engem is meglepett a dolog,de így volt.Remélem a 3.babánál is így lesz.
2009. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét a választ!
2009. jún. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!