Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mikor szoktatok este...

Anyukák, mikor szoktatok este lefeküdni?

Figyelt kérdés
Hány éves a csemete, ő mikor fekszik le, és ehhez képest ti mikor? Mit csináltok, amikor már alszik?
2010. márc. 19. 00:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos, 8- fél 9 fele megy aludni, én 10 fele. Közte fürdök, aztán olvasok.
2010. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szia! Nálunk elég furi a felállás. A babám két hónapos, 6* eszik naponta, uccsó etetés fél 11-kor van. Mivel éjjel is felkel és hogy ne kelljen sokáig altatni, ezért fél 10-kor fürdetjük, utána evés és aluka. 11.15 óra körül már alszik, legközelebb 4-5 órakor ébred. Mivel elég későn fürdik, nálunk elég fordított a helyzet, ugyanis mi fürdünk 9 órakor, és elkészítem a vacsit is, de enni már csak azután tudunk, hogy letettük aludni. Apa vacsoráztatja, közben én összepakolom a mosdós cuccokat, ágyat vetek (egy szobánk van), aztán én böfiztetem és altatom el. Legkésőbb éjfélkor mi is ágyban vagyunk. Villanyoltás.
2010. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

9 hónapos a lányom.

Eddig fél 8kor aludt, pár hete ez áttért fél 9-9re, de jobb is mert sokszor van délutáni, esti programunk.

Ha ő elaludt, akkor a párommal még dolgozunk, vagy nézünk egy filmet, vagy éppen megszeretgetjük egymást.

Takarítás, rendezkedés ilyenkor tabu, mert attól mindketten idegesek leszünk.

Közben persze legalább egyszer felsír Manó, 10 perc, mire visszaaltatom.

Én legkorábban 11kor fekszem le, de inkább később, 6kor ébresztő.

2010. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A lányom 2 éves.

Fél tíz előtt nagyon ritkán alszik el, pedig fél kilenctől megy a harc, én utána fürdök, rendbe vágom a konyhát, meg a lakásban a romokat, kicsit tévézünk még a férjemmel és legkésőbb fél 11-kor beájulok. Amúgy én is azért alszom el ilyen korán, mert a kisasszony éjjelentem még mindig sírós ébresztőt fúj min. 2×, de mi sem tudjuk miért. (De látom nem vagyok ezzel egyedül) Én reggel általában kelek a férjemmel fél hatkor, hatkor, ilyenkor főzök, mosok, takarítok, hogy mire a lány felkel fél nyolc fele kész legyek, vagy legalábbis egy részéve a munkának. Így estére totál kész vagyok.

2010. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!