Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mikor szoktatok este...

Anyukák, mikor szoktatok este lefeküdni?

Figyelt kérdés
Hány éves a csemete, ő mikor fekszik le, és ehhez képest ti mikor? Mit csináltok, amikor már alszik?
2010. márc. 19. 00:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha esetleg már mindenki alszik, azért én leírom, hogy a fiam általában 8-kor ágyban van, de 10-ig harcolunk, hogy aludjon általában :) Én éjfél és egy között szoktam aludni menni, és általában itt netezek addig, vagy főzök. Ja, és két és fél éves a fiacskám.
2010. márc. 19. 00:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom négy éves, este nyolckor bekísérem, lefektetem és öt-tiz perc alatt alszik. A férjemmel ezután nézünk tv-t, gépezünk, beszélgetünk, és éjfél fele fekszünk , de a héten volt hogy hajnali 3kor feküdtünk le. Én munkanélkülin vagyok ő 24-48 órás szolgálatban dolgozik. Ha egyedül vagyok is 8 kor alszik a lányzó és én legkésőbb éjjel 1-mire fekszem.

2010. márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a lanyom nem soka 3 eves o ma fel 10 kor aludt el a fiam 11 hetes o meg 9 kor aludt el en most gepezek egy kicsit itt negyed 11van meg mozt zuhanyoztam aztan apaval bujunk az agyba nem soka.....:D:D
2010. márc. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt!

Nekem két gyerkőzöm van. Egy 3 és fél éves és egy 9 hónapos.

A kicsi fél 9-kor fürdik és fekszik(kb 5 perc alatt elalszik)!

A nagyobbikkal szoktunk szenvedni, de 9 negyed 10 körül ő is elalszik:-)

Na ahogy alszik a két gyerek én is összeesem:))

De a kicsi 5-kor kel reggel és igaz hogy utána visszaalszik de a nagyobbik fél 6-kor már fent van:-(

Aztán jön a reggeli, fogmosás, öltözködés, ovi:-)

De a 3 és fél éves tündérem nem alszik jól éjszaka többször felkel sírva, és nem tudjuk miért:-( ez így van amióta megszületett, így nem alszom végig rendesen az éjszakát sem és ezért ájulok be olyan hamar.

Ha 8-kor fektetnénk őket akkor szerintem már fél 9-kor aludnék:-)))))

2010. márc. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 9 hónapos. Valamikor 8-9 körül kerül ágyba. Ez ugye függ attól, mikor van vacsi, ha nem uzsizott, akkor korábban, stb. Viszonylag hamar elalszik, van, hogy azonnal, máskor beletelik egy kis időbe :) Én szeretek legkésőbb 10 felé ágyba kerülni, mert fáradt vagyok.
2010. márc. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam nemsokára 8 éves. 8-kor megy az ágyba, legkésőbb fél kilenc körül már alszik. Én ilyenkor teregetem ki a ruhákat, megrakom a mosogatógépet, rendbeszedem a konyhát, fürdőszobát, megetetem a kutyát, hörcsögöt, tengerimalacot, aztán lerogyok a tv elé ölemben a laptoppal :=). Kicsit beszlgetünk közben a férjemmel, aztán 11 körül kidőlünk mi is. Reggel én vagyok az első, 3/4 6 - 6 között kelek.
2010. márc. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3 hónapos. 9 körül fekszik le, és rögtön el is alszik (lekopogom...). Én 11 és éjfél között alszik el, addig már csak netezek, tévézek.
2010. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
fél 10 körül...de én szeretek korán feküdni....
2010. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hú de vegyes :)
2010. márc. 19. 08:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Oh:D


Nálunk 8kor van fürcsi,9 körül ágyba dugom...ami túlzás mert úgyis bevágja a szunyát azonnal,hiszen még csak 3 hónapos:)

Aztán ha a kedvesem éjszakára megy dolgozni, akkor még őt elbúcsúztatom, aztán 10-11 körül én is elmegyek aludni ^^

Ha nappal dolgozik,akkor pedig éjfél-1 körül ^^ Addig huncutkodunk;):D

2010. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!