Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is érez késztetést arra...

Más is érez késztetést arra hogy szüljön, amikor nem is akar valójában? Bővebben kifejtve lent.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, mégy egyetemre járok. Több mint 3 éve vagyunk együtt a barátommal, szoktunk beszélgetni hogy majd szeretnénk gyereket, csak még nem most. 1 év múlva végzek a mesterdiplomámmal, utána még 1-2 évet legalább dolgoznék. Legalábbis az eszem ezt akarja. Viszont néha egyszerűen megőrülnek a hormonjaim, vagy nem is tudom, folyton arra gondolok napokig hogy nekem gyerek kell és szülni akarok. Mással is volt ilyen? Még kicsit fiatalnak érzem magam ehhez. Valóban hormonális? Fogamzásgátlót szedek, elvileg annak kordában kellene tartania őket, nem?

2015. okt. 27. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. De szerencsére az ember az eszével gondolkodik, nem a biológiai órájával. A fogamzásgátló nem így, és nem ezért tartja rendben a hormonokat.
2015. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a fogamzásgátlón múlik. Igen, nálam is volt ilyen időszak, kb annyi idősen. Szerencsére én is az eszemmel gondolkodtam.
2015. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, köszi a válaszokat :) értem én hogy nem így befolyásolja, de azért gondoltam valamennyire köze van hozzá, azért kérdeztem... de nem értek hozzá, én csak szedem amit a doki felírt :) akkor azt a részét a kérdésnek vegyük is semmisnek :D
2015. okt. 27. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ereztem fellangklast ennyi idosen, de a korulmenyek es en magam is eretlen voltam meg hozza, szoval jobb is hogy elhessegettem.
2015. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez 26 évesen jött el, alig bírtam kivárni azt az 1 évet, mire belevágtunk, pedig nekünk is volt racionális oka.


A fogamzásgátló amúgy azt az illúziót kelti a testben, mintha terhes lennél, ezért tudod a peteérést elkerülni vele. A menzesz sem igazi menzesz, csak megvonásos vérzés.

2015. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én is elhessegetem, biztos hogy az eszemre hallgatok csak idegesítő kicsit néha... :)
2015. okt. 27. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem szinte minden hónapban volt 1-1 nap, amikor a férjemnek nyugtatnia kellett, és emlékeztetnie a céljainkra:) Egyszer konkrétan el is sírtam magam, előtte meg évekig úgy voltam vele, hogy ráérünk majd később. Nem hittem el, hogy van ilyen, hogy egyszer csak bekattan valami, és nagyon el kezd az ember vágyni rá. Aztán nálam mégis így lett:) Nem tudom, hogy mit csináltam volna, ha ez egyetem alatt jön elő. Ígyis nehéz volt várni. Viszont most van munkatapasztalatom, és egy nagyon jó munkahelyem, ahová a szülés után is visszavárnak. Ha nem várom ki, akkor kezdhetném valószínűleg gyakornokként valahol, csak már gyerekkel.

5-ös

2015. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!