Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni olyan etetősz...

Érdemes megvenni olyan etetőszéket, ami 2 pozícióban (ülő és fekvő) dönthető?

Figyelt kérdés

Etetőszéket keresek és nem túl drágát. Találtam egy jónak tűnőt, de ez csak ülő és fekvő pozícióban dönthető. Vagy inkább szánjak rá többet és vegyek 3 pozíciósat? Erről a székről van szó: [link]

Előre is köszi a válaszokat!


2010. márc. 17. 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ki hogy érzi.
2010. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy kitaláltak valamit, nem jelenti azt hogy annak a dolognak értelme is van. Kitaláltak olyat is, hogy babakocsiringató sín, amit szerintem értelmes ember nem vásárol meg (be kell dugni a konnektorba, rátenni a babakocsit, és az "tologatja").
2010. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát, lehet, hogy én akkor ostoba vagyok. Etetőszék hiányában eddig én is a hordozóban, vagy a pihenőszékben etettem a babám, de kicsit uncsi, hogy felváltva moshatom őket, pedig még csak 3 hete kóstolgatunk. Így inkább beruháznék egy etetőszékre. Ha ez téged zavar, hát bocsáss meg nekem! Az, hogy 2 pozícióban állítható azért nem tetszett annyira, mert NEM akartam volna FEKTETNI a gyereket, hanem inkább függőleges, de nem ülő pózban akartam volna beletenni. Ezzel mi a probléma? Nem értem, hogy miért vagy ilyen ... nem is mondok semmit. Mindenkinek más a fontos. Neked a rosszindulat, nekem meg a normális párbeszéd.


A "babakocsiringatóval" szerintem ne vegyük egy kalap alá az etetőszéket, kicsit vicces a párhuzam.


Még annyit kérdeznék, hogy akkor mindenki ostoba, aki ilyen vagy hasonló terméket vásárol? Ha igen, akkor rengeteg buta ember jár köztünk, nem is értem, hogy bírják az "okosok"!


A normális válaszokat pedig köszönöm szépen!

2010. márc. 17. 19:02
 14/16 anonim válasza:
Nekem van egy állítható magasságú és dőlésszögű Brevi etetőszékem 4000 ftért alig használt ha érdekel:katalin.jakus@gmail.com
2010. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ácsi-gittár ,kislány!!! Te oly annyira félre érted a másikat,hogy azt leírni nem lehet! Ha nem zavar,írtam,hogy senkibe nem akarok belekötni!! Én személy szerint nagyzolásnak tartom a cifra dolgokat, de ez csak az én véleményem.Egy gyereknek tökéletesen megfelel egy egyszerű dolog is,de minden szülő döntse el maga,mibe ruház be. Ha Te magadra vetted a dolgot,hát ... Te dolgod! De ha mindenki fennakadna azon,hogy valaki "kritizálja" a kérdését,a döntését,...nem is tudom,talán ezt az oldalt meg is szüntetnék! Pedig én szeretem,bár eddig senki nem arra válaszolt,amit kérdeztem!-de ez az én bajom. Nem kell magadra venni dolgokat!!!!

-akit nem kommentárnál.

2010. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

......ja,és ezen kívül én senkit nem hülyézek le,nem értem,miért kell felkapni a vizet?! -nem úgy,mint az egyik fogamzásgátlós dérdésnél volt valaki, aki szinte minden válaszadót lehülyézett. Biztos élvezte,nem tudom...

minden esetre,én nem ezt tettem, úgyhogy nyugi legyen!

2010. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!