Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni olyan etetősz...

Érdemes megvenni olyan etetőszéket, ami 2 pozícióban (ülő és fekvő) dönthető?

Figyelt kérdés

Etetőszéket keresek és nem túl drágát. Találtam egy jónak tűnőt, de ez csak ülő és fekvő pozícióban dönthető. Vagy inkább szánjak rá többet és vegyek 3 pozíciósat? Erről a székről van szó: [link]

Előre is köszi a válaszokat!


2010. márc. 17. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekünk is ehhez hasonló van és teljes mértékben megfelel! minek kéne 3 pozicioba dönteni! ebben ugyis csak eszik a baba!
2010. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tökéletes. a fekvő sem igazán fekvő, és amúgy is csak pár hónapig kell dönteni, amíg nem tud ülni.
2010. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
etetni, vagy altatni akarod azt a gyereket az ETETŐSZÉKben? erre mondja a magyar:józan paraszti ész!--bocs a szarkazmusért,de ezt a kérdést Te se gondolod komolyan, ugye?
2010. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! A kedves utolsót inkább nem kommentálnám... még szarkasztikusan sem.
2010. márc. 17. 10:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja, és 5,5 hós a babám és még nem ül magától.
2010. márc. 17. 10:40
 6/16 anonim ***** válasza:

szia! nekünk ilyen van és szuper!

egyébként 3 pozícióba állítható (a leírában is ezt olvastam).

2010. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként rákerestem máshol is, és mindenhol azt találtam, hogy 2 pozíciós. Attól tartottam, hogy a fekvő az túl vízszintes, az ülő meg még korai. Ezért agyalok azon, hogy jobb lenne esetleg egy olyan, amin lehet egy kettő közti pozícióba is állítani. Ennek Bambino World a márkája.
2010. márc. 17. 12:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sem értettem sose, hogy miért kell az etetőszéket dönteni. A miénk olyan, hogy egyáltalán nem lehet dönteni, de a célnak tökéletesen megfelelt, ült és evett benne a csöppség. Amikor még kisebb volt (3-4-5-6 hónapos), akkor a hordozóban etettem, utána kapott csak etetőszéket.

Amúgy amit te kinéztél, szerintem tökéletesen megfelel a célnak, ha már kisebb korban is ebben akarod etetni. Az etetőszék fektethetőségének még mindig nem látom értelmét, az más kérdés, hogy kisebb gyereknek még jó, ha hátrébb lehet dönteni, ha neked kényelmesebb székben etetni. De fektetni tényleg fölösleges szerintem.

2010. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

akit nem kommentárnál:

úgy gondolod,nincs igazam? nem akarok senkibe belekötni,de tényleg eszméletlenül nagy ostobaságot kérdeztél!

Amúgy eleinte a hordozó tényleg jó, de ha úgy véled,nem arra találták ki, akkor javasolnám ,hogy vedd ölbe,és úgy etesd,amíg nem tanul meg ülni. Az első lányunk szépen evett a hordozóban is,amíg nem tudott ülni,a második már nem,ő már az ölemben evett,ami azért jó,mert le tudtam fogni a kezét,nem tudott kapkodni,nem lett minden csupa kaja, még az előke is tiszta maradt.

2010. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ostobaság lenne, akkor nem találták volna ki a dönthető etetőszéket. Ha ő ilyet akar, akkor ilyet vesz. Tapasztalatokat kérdezett, szerintem nem ostobaságot.
2010. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!