Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon kis helyigényű etetőszé...

Nagyon kis helyigényű etetőszéket keresek. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amire a falra rá tudom tolni az asztalt, és mondjuk csak a támlája lóg ki. Tényleg nagyon kicsi a helyünk, az étkezőasztal a sarokban fér csak el, úgy hogy két oldalról lehet hozzáülni. Egy etetőszéket már a másik sarkára tolunk (most ebben lesz majd a pici), de most kell mégegy a 2,5 évesnek. Mi lenne a jó megoldás? Szeretném ha együtt tudnánk enni.
2011. jan. 18. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt:- hasonló márka de ugyanez az elv.-


[link]


később szétszedhető és egy asztalnál két gyerek ehet.

2011. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kicsi helyetek van, miért nem olyan etetőszéket keresel a picinek, ami ráakasztható az asztalra? Ha nem kell, leszeded.

Nálunk sincs sok hely, a pici etetőszékben van (1 éves) a nagy pedig a rendes székre ül (2,5 éves).

2011. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert üveglapos az asztal, és nem bírná el... a kicsi 7 hónapos, és 9,5 kg.
2011. jan. 18. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:

2,5 évesnek minek etetőszék?

Azt adjátok oda a kicsinek. (már ha jól értem, hogy a nagy is olyanban ül.

Mi 1,5 éves koráig használtuk, aztán vettem a tescoban 1.500-ért egy autós ülésmagasítót, azon ü a lányom.

Az etetőszékünk pedig egy mozdulattal összecsukható. Így nem foglal helyet, ha nem kell.

2011. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] nekünk ez a fajta van,elfér kis helyen.Az ülőrésze állitható így sokáig jólesz.
2011. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van kimondottan olyan magasító is, amit a konyhaszékre tudsz tenni, és még be is tudod kötni a gyereket.
2011. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2,5 évesnek én is csak egy székmagasítót vennék. Nekünk egyébként székre rögzíthatő IWH székmagasító etetőszékünk van, ami annyi helyet foglal mint a szék, szóval praktikus, de ennyit már nem adnék ki érte ha ekkora lenne a nagyobbik.
2011. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!