Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet ez valami komoly gyomorb...

Lehet ez valami komoly gyomorbaj? 10 hetes vagyok, és nagyon félek= (

Figyelt kérdés

Mielőtt terhes lettem, csak akkor éreztem a gyomorszájamnál néha "fájdalmat", ha erőset ettem, és csak ha hajoltam.Amióta terhes vagyok, elég sokat érzem, főleg ha éhes vagyok:)ami elég gyakori.Sajnos nagyon félek, hogy valami nagy bajom van:((

Most is csak akkor érzem, ha nyomodik.Csak szénsavas vízet iszom, néha üdítőt.

Étvágyam eddig is volt, most pedig még nagyobb, ez a másik bajom, hogy gyakran este 10 után is ennem kell, különben nem tudok aludni.Próbáltam már,hogy nem eszek, de csak időben került későbbre, mert csak forgolódtam muszáj volt ennem:((

Valaki tapasztalt ilyen gyomorpanaszt esetleg??


2010. márc. 17. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Savtultengésre gondolok!És a másik ha még éjjel is szeretel eszegélni, akkor megűli a gyomrodat, ami nem tud reggelre megemésztődni.
2010. márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ez volt. Ami bevált: elhagytam a bubikat, mindig volt az ágy mellet keksz és a táskában. Valamint a reni csodát müvelt. Fogyaszthatja terhes nő. Én ezen éltem 9 hónapig és a fiam hajas baba lett.
2010. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!