Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hat éves gyereket vinnél...

Hat éves gyereket vinnél temetésre?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Közeli hozzátartozóéra igen.
2015. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2015. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, ki halt meg.
2015. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnám kire rábízni, akkor igen.
2015. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
En nem
2015. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Fontos állomása a gyásznak. Talán jobban el lehet neki magyarázni a dolgokat. A szertartások amúgy is fontos dolgok!
2015. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Közeli hozzátartozó (testvér, szülő, nagyszülő) temetésére igen, amúgy nem, csak ha nagyon jó kapcsolata volt a gyermekkel.
2015. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen. A halál, temetés is hozzá tartozik azokhoz a dolgokhoz, amelyeket meg kell tanítanunk nekik, hiszen az élet velejárói. Viszont szerintem mindent magyarázz el neki, hogy mi és miért történik, hogy megértse, leginkább azt, hogy CSAK a testét temetik el, ő maga már nincs benne (vagy valami ilyesmit, amit hisze
2015. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

Holnap lesz a Nagymamám temetése :-(

A fiam hat éves,de nem viszem.Kedden kimegyünk majd a temetőbe,megnézi a feldíszített sírt,megkeressük a mi koszorúnkat,amin rajta lesz a neve és el tudja olvasni

Az egyik szempont,hogy nagyon félt engem,és nem akarom,hogy megint sírni lásson.Sajnos pont ott volt,amikor felhívtak,hogy meghalt Mama,és nagyon megviselt.Nagyon aggódott értem,mert napokig nagyon sírtam (nagyon közel álltunk egymáshoz).Tegnap már mondta a fiam,hogy anya,sokat alakultál,már nem vagy mindig szomorú,meg nem sírsz.

Szóval azért is nem viszem,hogy értem ne aggódjon.Minden nap beszélgetünk a dologról amúgy,de úgy látom,hogy nem nagyon tudja még megérteni,hogy ez végleges dolog.Az én fiam még kicsi egy temetéshez.Lehet vannak érettebb gyerekek,ez is gyerek függő.

2015. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

4,5 éves volt a fiam, mikor meghalt az Édesapám. természetes volt, hogy visszük, mint ahogy a tesómék hozták a 6 évest is. Sőt, mivel otthon halt meg, a gyerekek látták a papát holtan is.

Fájdalmas dolog, de része az életünknek...

2015. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!