Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon rossz egy gyereknek,...

Nagyon rossz egy gyereknek, ha nem családi házban nő fel? Sőt ha kocsink sincs?

Figyelt kérdés
És valahogy úgy tűnik, nem is lesz soha.
2010. márc. 15. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, mi is felnőttünk anno, pedig akkor még alig volt v.kinek autója... az a lényeg, hogy szeressétek.
2010. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok családnak nincs ma sem autója,ez nem létszükséglet.És sok gyerek felnőtt-nől ma is panelban.Családiházban szabadabb,a szülőknek sem kell játszótérre vinni a gyereket,de a panelben is jól tudja érezni magát egy gyerek.Ahogy előttem írták,fő a szülők szeretete.
2010. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne neki rossz? Nem ezen múlik, hanem, hogy szeretitek, sokat foglalkoztok vele :) Persze lesz osztálytársa, aki majd kicikizi, ezt le kell tudni kezelni, de a gyerekek ilyenek, ha nem ezért cikizik, majd találnak mást. Az a lényeg, hogy mindig támogassátok :)
2010. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs se kocsim, se családi házam. Nem hiszem, hogy a gyereknek rossz lenne. Én sem családi házban nőttem fel, és tök jó gyerekkorom volt.
2010. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát legalább jobban megbecsüli ha mégis elmentek kirándulni busszal/vonattal.


Én városi gyerek vagyok, de minden évben mentünk valahova, ami nagyon jó volt.

Párom falusi, ők soha, sehova nem mentek még egy gedva grill parti se volt hiába a kertes ház. :(

2010. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk se volt kertes hazunk se kocsink es megis felnottunk 3-an es anyukam egyedul nevelt. Nem kell a haz es a kocsi a boldog gyerekkorhoz. Szerintem legalabbis :)
2010. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem a gyereknek kéjó akocsi, hanem az anyukának (nekem)

Én Bp-en megőrülnék kocsiu nélkül, nekem létszükséglet.

Vinni, hozni kell a fiamat asuliból, a busz fél óránként jár és ott az 1 éves kicsi is. Uszodába vinni, hozni.


Mi lakótelepen laktunk gyerekkoromban

(70-80-as évek), mégis mindig kint volktunk a friss levegőn.


Manpság azzl van baj, hogy az emberek, ha van kocsijuk se mennek sehova.

Mi sokat járunk kirándulni, túrázni az erdőben, de azt veszem észre, hogy a legtöbb embernek kirándulás azt jelenti, hogy kocsival megáll az erdő szélén, tescos zacsiból kipakolja kaját eszik és hazamegy.

A fiam lement anyósóméknál(gazdagréti lpt) a játszótéree vasárnap délután és egy gyerek sem volt lent.

Még nagyobbak sem

Mert ülnek aszámítógáép, tv előtt, vagy plázáznak a szülőkkel.


Szóval itt nem az a kérdés, hogy hol laksz, van-e kocsit, hanem, hogy egyre többa lusta ember, aki otthon poshad.

Még arra sem veszi a fáradtságot, hogy leglább hétvégé sétáljon, hanem nézi a bugyuta filmeket

2010. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Mi nagyvárosból "tanyára" költöztünk (értsd falu), de ez csak a mi elméletünk, hogy nagy családi házba nőjjön fel a gyerek. Fura mert mindkét nagyszülő a nagyvárosba panelbe lakik, mi meg családiba és itt jobban szeret lenni a gyerek, de a nagyiknál is nagyon jól elvan. Amúgy a szeretet a lényeg nem a ház, meg a kocsi.
2010. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Számomra nagyon kellemetlen, hogy nincs kocsink. Mivel manapság már mindenkinek van. Amúgy simán fel lehet nőni nélküle, de pl. holnap is megalázó,s kellemetlen helyzetbe fogok emiatt kerülni,(már nagyon félek), s hihetetlenül rossz kedvem van. Egyszerűen a többi ember már nem tolerálja az annyira szegényeket, akiknek már autójuk sincs, ez van. Bár lehet, hogy csak én kerültem ilyen környezetbe.:(

2010. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!