Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Egy 4 hónapos baba...

Anyukák! Egy 4 hónapos baba mellett van más opció az összefogott és a rövid hajon kívül? Mióta megszületett a kisfiam, összefogva hordom a vállig érő hajamat, de most nagyon elkezdett hullani, gondolom a sok gumizás összetörte a hajszálaimat.

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után hullik a haj.

Fésüld gyakran, hogy kijöjjön aminek ki kell!

2015. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullás szülés után normális, eltart még egy pár hónapig, mire normalizálódik.
2015. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fésülöm,de így is minden tele a hajszálaimmal,így meg sok értelme nincs annak,hogy összefogom 😕 De a kibontott félhosszú haj meg,gondolom nem praktikus egy ekkora baba mellett.
2015. szept. 18. 10:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajpánt esetleg? Mégse lógna az arcodba, de nem törné a gumi.
2015. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én nem változtattam a hajviseletemen, hátközépig érő hajam van, elöl elcsatolom az arcomból és ennyi. Hullik mindenkinek szülés után, sokat nem tehetsz, naponta többször fésüld át, és gyűjtögesd. Amúgy is jobb megszokni, hogy minden nap porszívózol, a baba is rá fog venni idővel :))) Nem kell félteni a babát a hajszálaidtól, természetes dolog, és fog is vele még találkozni. Bele is fog csimpaszkodni, akkor is, ha összefogod. :)
2015. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz :) Akkor lehet,hogy visszatérek én is a kiengedett hajhoz és elcsatolom vagy hajráfot teszek bele :)
2015. szept. 18. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csattal szoktam hátul összetekerni és felfogni, ha zavar. Így nem törik annyira, de nem is lóg oda mindenhova. De ettől függetlenül nem változtattam a hajviseletemen, ugyanúgy szeretem kibontva hordani, szép hosszú :) De takarításhoz, főzéshez, játszóterezéshez mindig felkötöm.
2015. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. szept. 18. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!