Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok olyan kezelésről vagy...

Tudtok olyan kezelésről vagy műtétről, ami teljesen eltünteti a terhességi csíkokat?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2015. aug. 15. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen sajnos nem létezik. 17 évesen tele lettem striákkal, utána néztem, gondolhatod. Vannak krémek, méreg drágák is, de semmit nem érnek. Idővel elhalványulnak, de akkor is ezüstös fényük marad, és sosem lesz már olyan, mint régen.
2015. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen eltüntetni semmivel nem lehet.

Vannak nagyon drága lézeres kezelések, viszont az is csak elhalványítja, eltüntetni az sem tudja.

2015. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam, csak reménykedtem, hogy ma már annyi féle műtét van, hátha erre is. Köszi a válaszokat
2015. aug. 15. 17:53
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt most találtam, szerintetek ez is kamu?


[link]

2015. aug. 15. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Kamunak nem gondolnám, hogy kamu, viszont ezzel sem fogod teljesen eltüntetni, csak elhalványítani és ahogy olvasod, magában ez nem elég, hanem életmód és étrendváltozás is kell hozzá.

Teljesen nem lehet eltüntetni. Soha nem lesz olyan a bőröd, mintha sosem lettél volna terhes.

2015. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!