Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan terhességi teszt...

Van olyan terhességi teszt amibe 2 van, és olcsó?

Figyelt kérdés
most történt 9 napja és félek h becsuszott , védekeztünk gumival, de a menzeszem késik szeretnék egy olyan tesztet venni amibe 2 van és megbízható.

2015. júl. 20. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem mutatna ki. Védekeztetek, ergo nem leszel terhes.
2015. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi védekeztünk, csak van olyan teszt ami kimutat valamit
2015. júl. 20. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:

az x-epil terhességi csíkja szerintem jó. olyan 500 forint alatt van 2 db, rossmannban pl

de szerintem ilyen hamar nem mutatna ki semmit a teszt, bár ugye a menzesz késése utáni első nap már mutatnia kéne, de valójában olyan 14 napot mondanak az aktus után,a mikor már mutathat vmit. reggel tesztelj

2015. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
X-epil
2015. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az X-epil tényleg jó áron van és kettő van benne. De 9 nappal aktus után még ha becsúszott sem fog mutatni semmit sem, mert túl kevés idő telt el, min. 14 napot érdemes várni aktus után, hogy reális eredményt láss. Addigra meg szerintem a mensid is meg fog jönni, ha korrektül védekeztetek.
2015. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gumit használtunk de nem jön meg a menzeszem nemis érzem h megjönne és a hasam kemény is kicsit , megvárom hogy leteljen a 14 nap és veszek x epilt , köszönöm a válaszokat
2015. júl. 20. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a forróság is bekavarhat simán.
2015. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy csak a forroság miatt van. Nincs még itt az ideje a babának.
2015. júl. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!