Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mar nem ertem!

Mi lehet ez? Mar nem ertem!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A multhonapban elmaradt a menzeszem,amikor eddig normalisan megjott.

Az elmaradt menzesz elott es utan is ereztem enyebb es erosebb gorcsoleseket,szurasokat,ugyan igy ereztem hanyingert is,csinaltam egy tesztet hatha terhess vagyok,de negativ lett,nagy kar pedig szeretnenk babat.


Azt gondoltam hogy akkor nemsokara megfog jonni,de semmi,azota is gorcsolget a petefeszkem mintha megakarna jonni,meg mindig hanyingerem van,faradt vagyok,akkor is ha nem csinalok semmit.

A mellem meg nagyobbak lettek,mint szoktak lenni.Eddig nem zavart ha nem eszem halalra magam egy nap,nagyon koplalos-dietas vagyok,most dzinte meghalok ha nem eszek gyorsan valamit.

A kozerzetem nulla,a hangulatom ossze vissza.

Nem ertem mi lehet ez?

A dokim azt mondta varjunk vele meg,de olyanis van hogy csak a vervetel fogja kimutatni es a teszt meg nem.


En most nem tudom mivan.



2015. jún. 29. 07:58
 1/1 anonim válasza:
Szia. Szerintem beszéld meg a háziorvosoddal, hogy kérjen 1 általános nagy vérképet, abban a rendeleségek igy a baba is kiderülhet! És keress fel 1 nőgyógyászt! ha megteheted akkor magánorvoshoz menj!
2015. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!