Hova költöznétek?

Figyelt kérdés

Végeztem a fősulival, jövő hónapban kezdek Ausztriában dolgozni. A párommal 2,5éve vagyunk együtt. Eddig én kollégiumban laktam, ő az édesanyjával. Most két lehetőség közül választhatunk:

1. odaköltözök hozzá és az anyóshoz (nagyon jó vele a kapcsolat), és minél hamarabb összegyűjtjük a saját ház árát.

2. albérletbe megyünk, így külön lehetünk, kettesben, viszont jóval több idő, míg összejön a saját ház ára.


A közeljövőben babát szeretnénk, ami ugye az anyós nyakán nem jó ötlet, albiba viszont nem szeretnénk gyereket vállalni. Így akkor ti várnátok míg meglesz a saját ház?


A párom fizetése 200ezer ft/hó, az én kezdőfizum 1800euro/hó


2015. júl. 15. 15:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, utolsó!

Köszönöm mindenkinek! Azt hiszem előbb a ház, aztán a manó :)

2015. júl. 15. 19:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Anyuka költözött vissza a fiához? Hisz akkor a párodnak van lakása, anyósodnak nincs!
2015. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!