Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kereshet a várandós szülőanya...

Kereshet a várandós szülőanya örökbefogadó családot születendő gyermekének?

Figyelt kérdés
ha már nem tud gondoskodni róla,legalább biztonságban tudja,és nem szeretné egy napra sem állami gondoskodásban elhelyezni,vagy kórházban hagyni.
2010. márc. 3. 07:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én a Bölcső Alapítvány segítségével fogadtam örökbe.

Mindenképp Budavári Zitát kellene felhívnia az érintettnek. A száma a honlapon van, állandóan be van kapcsolva a mobilja!

HA konkrét kérdésed van, akár priviben is írhatsz!

2010. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket.
2010. márc. 3. 08:39
 13/20 A kérdező kommentje:
Az érintett attól tart,hogy bár azt mondják,nem ítélkeznek,mégis ez történne,hiszen nem egy tizenéves megesett lányról van szó,hanem egy eddig viszonylag jó körülmények között élt harmincon túli,értelmes fiatalasszonyról,aki váratlanul egyedül maradt hatalmas adóssággal a nyakában,és rossz házasságának utolsó gyenge pillanataiban esett teherbe.
2010. márc. 3. 08:49
 14/20 anonim ***** válasza:

Akár te vagy, akár az ismerősöd semmi ok nincs arra, hogy szégyenkezzen az illető! Sőt!

Én két gyereket szültem, leemelem az a nő előtt a kalapomat, aki ezt végig tudja csinálni. Gondoljatok bele: 9 hónapig gondoskodik róla, szeretgeti, érzi és le tud mondani róla egy másik nő javára, mert tudja, hogy a másik jobban tud róla gondoskodni.

Én is sok jót hallottam a két említett alapítványról, bátran fordulhat hozzájuk a krízishelyzetben lévő anya.

2010. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mikor egy anya végig tudja ezt csinálni, akkor mutatkozik meg benne az igazi anyai ösztön, hiszen a gyereke jövőjét tartja szem előtt.

Semmi kivetnivalót nem látok benne.

Szerintem igazán magába nézhet, aki őket lenézi.

2010. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak szeretném megköszönni hozzászólását. teljesen egyetértek. mindannyian kerültünk, kerülünk szar helyzetbe, kérlek segíts barátnődnek. irigylésre méltó az is ahogy Te cselekszel. bocsi a hosszú offért, váratlan, előző gyerekemhez képest korán jött terhesség, amit megtartottunk. úgy be vagyok szarva, amennyire csak lehet.
2010. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bölcsős örökbefogadó vagyok megint.

Míg élek hálás leszek annak a nőnek, aki a fiamat megszülte! Erre fogom nevelni a Manót is, hisz tudnia kell honnan jött.

Szerintem csak az ítélkezik, aki nem anya, vagy sosem került ilyen helyzetbe. Ja, és még valami. Én úgy tudom, hogy ma már főként nem a tizenévesek fordulnak segítségért pl. a Bölcső Alapítványhoz, hanem többgyermekes, akár jól szituált, de bajba került negyvenesek.

Még egyszer kérem, javaslom, vegye fel az érintett a kapcsolatot Budavári Zitával. Rengeteg dologban tud segíteni. Segíthet a terhesség alatt, illetve a szülés után a döntésben, illetve ha másként nem megy, az örökbe adásban.

2010. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9.01-es, a szívemből szólt:) Nagyon jó anya már most,ha én kerülnék ilyen helyzetbe,hasonlóképp tennék,bár a szívem szakadna meg, mégis lemondanék róla,hogy jól és szeretetben nőjjön fel:)
2010. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömék így fogadtak örökbe egy kisfiút kb. 10 éve! Valaki szólt nekik, hogy a kórházban van egy kismama, aki nem akarja megtartani a babát. Persze lehet, hogy ez így nem túl etikus a többi sorbanállóval szemben, de tény, hogy megkapták a gyerkőcöt, akit azóta is boldogan nevelnek.
2010. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok,féltem,hogy majd mindenki azzal jön,hogy a gyereknek csak szeretet kell,meg hogy nekik nem lenne szívük lemondani a gyerekükről...köszönöm a jótanácsokat és az együttérzést.
2010. márc. 3. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!