Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már magam sem tudom, hogy jól...

Már magam sem tudom, hogy jól tettem, hogy rájuk szóltam, vagy kezdek elsárkányosodni?

Figyelt kérdés

Ma séta közben egy árnyékos padra leültem a babámmal, ő a babakocsiban aludt. Volt még a közelben legalább 20 pad árnyékos helyen, és még ugyanennyi napon. Egyszer csak jött egy nagy csapatnyi középiskolás fiú (8-10-en) és leültek közvetlenül a mellénk lévő padra, elkezdtek NAGYON hangoskodni, és cigizni. Úgyhogy szedelődzködni kellett, és menni a babával. De nem álltam meg, és rájuk szóltam, hogy miért pont a babakocsi mellett kellett elkezdeniük füstölni, amikor még ott van sok másik üres pad. Erre kiosztottak, hogy az utca mindenkié, és idézem húzzak el ha nem tetszik :(.

És azon gondolkodtam, hogy igen, lehet hogy igazuk volt, az utca mindenkié.

Mondjuk az is igaz, hogy egy kisbaba mellett talán nem kellene rágyújtani...

Sárkány lettem??? :D Szerintetek?


2015. máj. 19. 14:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Mint mondtad volt még üres pad az árnyékban, én szó nélkül átmentem volna. Nekik is annyi joguk van ott lenni mint nekem, ráadásul parkban cigizni sem tilos.
2015. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy sok anyuka mikor megszületik a babája azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Ez így hülye kifejezés, de valahogy tényleg elvárás tőlük, hogy mindenki tekintettel legyen rájuk, a babára, és ha valaki nem így tesz, akkor wááá...

A kamasz fiúk meg tényleg ilyenek, pláne ha bandában vannak, hogy nem foglalkoznak a babákkal, szerintem fel sem tűnt nekik hogy ott vagytok amíg meg nem szólaltál. Nem vagy sárkány, csak neked is meg kell szoknod, hogy a baba miatt még nem a tiétek a világ.

2015. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!