Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermektelen, bánatos barátnőm...

Gyermektelen, bánatos barátnőmnek rosszat teszek, ha gyerekes programra hívom?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok mit csináljak. Van egy barátnőm. 41 elmúlt, párja sincs, tehát gyermeke már nem valószínű hogy lesz. Örökbefogadni is szeretett volna, el is indult a folyamat, végül "nem kapott" gyermeket. Ahogy múlnak az évek, azt veszem észre, hogy egyre nehezebb vele közös progamot csinálni. Ha hívom, nem jön, hivatkozik mindenre, csak hogy ne kelljen jönni.


Előtte jött, lelkesen, szereti a gyermekeimet, sokat játszott velük. Most (még a kicsi kicsi...) nem jön.. :(


Mit tegyek? Hagyjam? Ne hívjam? Elmúlik ez a depressziója valaha? Nagyon szeretnék neki segíteni, vele közös programokat, de szinte már lehetetlen.


2015. márc. 8. 12:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Remelem beengedett es azert nem irsz :)
2015. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen.. köszönöm.. szomorú beszélgetés volt.. :(

Annyira tehetetlen vagyok, nem tudom hogy lendítsem ki ebből az állapotból.. :(

Köszönöm hogy írtatok.

2015. márc. 8. 20:30
 13/13 anonim ***** válasza:
ha csajos dologra sem jon, akkor nem a gyerekeid a problemaja, es nem az efolott erzett depi. szerintem azert kerul,mert te elvezed ezt, es azt gondolod, hogy irritalod azzal, hogy neked csaladod van, neki meg nincs.eleg atlatszo. ne a baratnodon keresztulj probalj onigazolni
2015. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!