Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van ha nem jön a védőnő?

ZsuVeszprém kérdése:

Mi van ha nem jön a védőnő?

Figyelt kérdés
Mi 6 hónapja láttuk utoljára a védőnőt. Most lesz majd az 1 éves státusz és szükségünk lenne az általa kitöltött papírra. Nekem kéne felhívnom, hogy jöjjön?
2015. febr. 26. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Mihez kell a papír? 3 hónapos volt a gyerek, amikor költöztünk, azóta nem láttunk védőnőt, de papír se kellett tőle soha.
2015. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Az 1 éves státuszra neked kell elvinned a tanácsadóba, ott kapsz papírt!
2015. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
megírhatja a gyerekorvos is
2015. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a papír amin azt tölti ki, hogy miket tud a gyerek +súly, hossz. Máshova járunk gyerekorvoshoz, így nekünk kell vinni. Mi kaptunk minden státuszvizsgálat előtt ilyen papírt.
2015. febr. 26. 14:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy 1 éves lett a lányom, mindig nekem kellett vinnem védőnőhöz státuszvizsgálatra. Nem ő jön. S igen, nekem kell bejelentkezni hozzá. Csak akkor keresne, ha én nem jelentkeznék magamtól évente.
2015. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a státuszpapírt le kell adni a gyerekorvosnak. A 3 éves pedig az oviba is kell.

Szerintem hívd fel vagy menj be a védőnői központba.

2015. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én ilyen kötelező státuszok előtt felhívtam, de amúgy mi se látjuk sűrűn, sőt a mostani kb. az ötödik védőnőnk, de még nem is láttam, mert december óta egyszer voltunk, de akkor is helyettesítették, szóval nem is ismerem.

volt, hogy státusz előtt úgy kellett kinyomoznom, hogy most ki is van, elkérni a központból a telefonszámát, hogy tudjunk időpontot egyeztetni.

Szerintem hívd fel.

2015. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze. Nálunk úgy szokott menni, hogy felhívom, megbeszélünk egy időpontot, odaviszem a gyermeket és a védőnő elvégzi a vizsgálatot.
2015. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hozzánk 1x jött házhoz, amikor hazahoztuk a kórházból a fiunkat. Se előtte, se utána nem volt itt.

Mindig én vittem a gyereket a védőnőhöz.

Gyerekorvoshoz mi is másik városba járunk, de ez nem befolyásolja a védőnői ellátást.

2015. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mindig hívom a gyerekek születésnapja előtt kb 2-3 héttel, h mennénk hozzá a tanácsadásra, adjon időpontot. Most először keresett ő, mert 5 éves lett a nagyobb. Az 5 éves kori státusz meg kell a beiskolázáshoz, szerintem azért. Az lenne a legegyszerűbb, ha felhívnád telefonon.
2015. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!