Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol veszitek a c vitamint? Mg...

Hol veszitek a c vitamint? Mg és márka is érdekelne.

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Cali Vita C Plus 650 mg-os 100/db-os és 100%-os természetes alapanyagú vitamint fogyasztom.
2015. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Bérest veszek patikában. 600-as azt hiszem, reggel meg este veszek belőle egyet.
2015. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aszkorbinsavat veszek, az színtiszta C-vitamin, nincsenek benne különböző segédanyagok (pl. a Béres 500mg-osban ezek vannak: "vízmentes kalcium-hidrogén-foszfát, mikrokristályos cellulóz, povidon, magnézium-sztearát. Aqua Polish D yellow 024.20 MS (hipromellóz, hidroxipropil-cellulóz, talkum, közepes szénláncú triglicerid, titán-dioxid (E 171), kinolinsárga alumínium lakk (E 104))")

Itt vettem: [link]

Be lehet előre keverni az egész napi adagot, pl. magamnak az 2,5l ásványvízhez 1500 mg-ot keverek és azt iszom egész nap.

2015. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Vitaking Supreme C-500 Complex nevű termékre esküszöm.

1 kapszula 500 mg C-vitamint, 500 mg citrus bioflavonoidokat és 50 mg rutint(P-vitaminnak is szokták nevezni) tartalmaz. Ebből naponta 3-at szedek, reggel, kora délután és este.

Ez így naponta 1500 mg C-vitamin, 1500 mg bioflavonoidok és 150 mg rutin. Szerintem elég jó kombó. :D A megfázás és egyéb betegségek már évek óta elkerülnek, és a rutinnak köszönhetően elmúlt a fogínyvérzésem.

2015. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!