Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában melyik könyvből...

Mostanában melyik könyvből meséled az esti meséket gyermekednek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 06:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia,Vadadi Adrienn Örökké óvodás maradok és Leszel a barátom című. Rengeteg könyvet átolvastam a jelenleg öt éves lányomnak,ez a csúcs,mindenkinek ajánlom. Kisebb korosztálynak a Boribon és Annipanni,ami megfogott.
2015. febr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Janikovszky Éva: Már óvodás vagyok. Szeptember óta minden este. Már kezdem unni. .:) De ők nagyon ragaszkodnak hozzá.

Emellett van néha más is, Boribon, mondókás könyvek, de a Már óvodás vagy kihagyhatatlan.

2015. febr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

Szeretnék pár ötletet, új könyvet, mert én is kezdem unni az eddigieket:)

A titokzatos csizmaevő szörny, Andersen meséi, Bogyó és Babóca, Mazsola, stb.


Rumini élvezhető 6 éves kisfiúnak?

2015. febr. 10. 07:14
 4/13 anonim ***** válasza:
2, 3 és 5 évesek. Berg Judit: Cipelő cicák a városban, ami nagyon tetszik nekik. A kicsiknek Bogyó és Babócát is szoktam, a nagynak meg hercegnős könyvet, most éppen egy Csingilingeset.
2015. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Mi beiratkoztunk a gyerekkönyvtárba, onnan szoktunk 3-4 könyvet kölcsönözni. Igyekszem különböző típusú könyveket. Van olyan, hogy az egyik könyv nem jön be, akkor ott a többi, és közben rá lehet jönni, milyen könyveket szeret a gyerek. Pl. Lázár Ervin: Négyszögletű kerek erdő nálunk még nem volt nyerő, de 6 éves fiúnak szerintem tetszene.
2015. febr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 és 4 évesnek olvasok, most éppen a Pinokkiót. Előtte Sün Peti volt. De szerették pl. Rémusz bácsi meséit, Juharfalvi Emilt, Berg Judittól a Panka-Csiribí sorozatot és a Két kis dínót, A téli tücsök meséit, Állatkerti kalamajkákat, Rosszcsont meséket. Szeretem nekik olvasni a Mesélj nekem sorozatot is, legutóbb a Mesélj nekem csalafinta emberekről volt, nagyon szerették Durrell Léghajóval a Föld körül c. könyvét, Lőrincz L. László meséjét, aminek most nem jut eszembe a címe, de Mongóliáról szól, Ezópusz állatmeséi, Gárdonyi állatmesék, Móra Ferenc (Őt főleg a kicsi szereti), Jill Tomlinson könyvei nagyon aranyosak. Most ennyi jut hirtelen eszembe.
2015. febr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Frakk-ot olvasok nekik
2015. febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4,5 éves a kisfiam, nálunk ezek mennek (ő választ minden este, van, amikor egy hétig ugyanazt kell olvasnom, de nem baj):

- Szutyejev vidám mesék

- Thomas a gőzmozdony

- Angellina balerina (igen, most ez is sláger, pedig fiú :)

- Noddy

- Bob mester

- az ikea family-s krokodil otthonra talál

- népek meséi sorozatból

- disney mesék (a kis alakú, egyszerűbb változatok, nem a 100 oldalas:), ebből a Dumbo, az Oroszlánkirály, az Aladdin stb.

2015. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jegyzeteltem, nagyon köszönöm a válaszokat, jókat írtatok. Azért később még kiemelem a kérdést, mindig jól jönnek az új ötletek:)
2015. febr. 12. 09:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Hermann Marika A bátor csigabiga
2015. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!