Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák vásároltok turiból?

Anyukák vásároltok turiból?

Figyelt kérdés

Én igen, sajna így a legolcsóbb pláne amikor egyszerre több kellene valamiből.

A válaszaitok azért érdekelne, mert a barátnőm eleinte mindig jött velem.Aztán most amikor hívtam, azt mondta hogy a tesója ott van...nem értettem.Később kifejtette,hogy ha tesója vele van nem is akar beszélni erről, mert mit szólna ha tudná, és menjek egyedül ha akarok.Ő nem jön többet ilyen helyre.

Azóta hozzánk sem jön, csak utcán beszélünk.Ugye szégyenli,hogy barátkozik velem, és én vásárolok onnét??

Hát ezért érdekelne a válaszotok,véleményetek.


2010. febr. 9. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szánalmas. nem is állnék többet szóba vele.

én mindig ilyen helyeken vásárolok, magamnak is(csak a nadrágot nem, mert olyan hülye alakom van, hogy nem jók rám a turis nadrágok)

a babámnak szuper jó ruhákat szoktam venni, kifejezetten használt bababoltban. valamint a pihenőszéket, a kengurut, a kiságyat is használtan vettem.

aki ezt nem érti, azt sajnálom:))))

2010. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp ma vásároltam be egy jó adag ruhát, a férjemnek is tetszett. A gyerekeknek egyszerűen képtelenség megfizetni az új ruhákat, olyan gyorsan kinövik.

Olyan jó ruháik vannak, hogy sokan megdicsérik, nem is tudják honnan van!

2010. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekeknek szinte csak ott vásárolok,gyönyörű cuccaik vannak,mindig dicsérik őket milyen csinosak.Egyébként nem csak a "szegények" turiznak,mert ott lehet igazán egyedi ruhákat találni,nem az egyenbutikokban.Nagyon jól szituált,magas beosztású nők is járnak ilyen helyekre,ez nem hiszem,h titok lenne.

Aki pedig ilyen gusztustalanul viselkedik-már bocs-azzal nem nagyon forszíroznám a barátságot.Legközelebb majd megkér,h mögötte menj néhány lépéssel,nehogy lássák,h együtt vagytok?Az égvilágon semmi szégyellnivaló nincs a turizásban.

2010. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én szinte minden ott veszek neki és ebben semmi égőt nem látok... egy babaruhát max pár hétig/hónapig használnak, és csak a szép darabokat veszi meg nyilván mindenki. Így sokkal szebben tudom öltöztetni, mint ugyanennyi pénzből ha újat vennék, akkor lenne egy rugija a tíz helyett...

a barátnőd nem komplett szerintem...

amúgy én magamnak is sokszor veszek turiból ruhát, van hogy ki lehet fogni tök jókat! :)

2010. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Én sem szégyenlem,hogy turkálok, és tényleg egész jó rucikat lehet venni jó áron.Ezért is járok,meg anyagilag is jobban kijövök:)

Azóta sem értem miért változott meg ennyire a barátnőm, és elég rosszul is esett, és még hogy egyik napról a másikra,még titkoljam is,mert mit szólna a tesója ha tudná....nekem biztos nem is köszönne:))

2010. febr. 9. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én szinte az összes ruhánkat ott veszem.Nagyon jó minőségű ruhákat lehet kapni,igen jó áron.Szinte heti "vendég"vagyok a turikba.

Jó turkálást kívánok!!!!

2010. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta bolond a barátnőd, ne is foglalkozz vele. Bírom az ilyen típusú embereket, akik veszik a kínain a sok álmárkás cuccot, és utána páváskodik:)

Én imádom a turikat, nagyon sok jó cuccot veszek onnan magamnak, a páromnak és a kisfiamnak is. És nem mellékesen teljesen bevásárolok pl. egy c&a-s babaruha árából!

2010. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt megértem,hogy valaki nem vesz fel használt ruhát,de azt,hogy ezt szégyelje és ezért még nem is barátkozik veled azt nem.

Nagyon sok ruhát vettem ott a babámnak,senki megnem mondaná honnan van,sőt.Magamnak is szoktam venni.

Egyébként az unokatesómék nagyon gazdagok,vehetnék a legdrágább ruhákat,de ő csak turiban szeret vásárolni,mondván ilyen nem lesz másnak.És igaza van.

2010. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel :)

A barátnőd pedig nem is igazi barátnő... most kiderült.

2010. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem barátnő...


Én is járok és nem csak az árak miatt.

Ugyanis nagyon jó minőségű, új gyerekholmikat találok. Tartósak és vadi újak!!! És nem jönnek szembe velem az utcán. Na sajna magamra nem mindig találok ilyen ügyesen cuccot...

Viszont táskát is ott szoktam keresni, mert a múltkor 400!!!!! forintért vettem egy kézitáskát (akkora, hogy A5 noteszem, terhespapírjaim, tárcám, iratok, telefon belefért, és sehol nem találtam ilyet a városban. Mármint szépet. Na ez selyempapírba volt tekerve, összekötve a fogantyúja, bolti árcímke rajta, és vadonat új volt! Na ilyen nincs másnak, az tuti. Ja, a bolti ára kb. 8000 Ft lett volna, ha jól váltottam át az árát.


Akit ez zavar, hát menjen máshova, mert ma Mo-on a boltokban megfizethető áron csak az egyencuccok vannak.

Én megengedhetem magamnak az új holmikat, de nem vagyok bolond megvenni egy blúzt 6000 ft-ért, ha annál jobbat veszek turiban, újonnan pár száz forintért.

A bolti cuccok többségénél az ár-érték arány felborult teljesen.


Csak hogy a kérdésre visszatérjek: én rákérdeznék a "barátnődnél", hogy mi a baja, aztán hadd magyarázkodjon.

Te ne magyarázkodj! Egy szóval se kezdd el mondani, hogy miért jársz oda! Ha barátod tudja, ha nem, kíméld meg magad a mosakodástól.

Ha sznob, hát barátkozzon a sznobokkal, szerintem ez ilyen egyszerű.

Másrészről nekem is van barátnőm, aki be nem tenné a lábát turiba, de ettől még összejárunk, beszélünk is erről, csak ő nem lát meg dolgokat, nincs türelme túrni, keresni, válogatni.

2010. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!