Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkájú babakocsit...

Milyen márkájú babakocsit vásároltok, ha anyagilag nem szeretnétek túl sokat rááldozni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Rafpol-king lengyel kocsi,nem drága,de tömegközlekedni nem lehet vele.Csak annak jó,aki nem utazik busszal,de a kocsimba sem fér be még lapracsukva sem.

Kb. 37 ezer Ft volt, a netről rendeltem.

2011. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Graco

nem a légdizájnosabb, de nagyon stabil, praktikus, elég széles, az alsó tároló jó nagy. A kerekei elég nagyok és bolygósíthatóak.

A mienk a 3 gyereket szolgálja épp, és semmi baja. Talán picit fakó.

2011. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kunert Vip 37.000ft-ért vettük.Nekünk tökéletes.
2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor használtan vennék egy normálisat!Több funkcós kellene?Mennyi az a "nem túl sok"?
2011. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Top Rider-t 70.000 forintért, már a harmadik gyerekemet szolgálja, de még mindig újszerű. Van hozzá mózeskosár (áldom az eszem, hogy ilyet vettem), autósülés, és a sportrész. Megérte.
2011. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsón is lehet "normálisat" venni.Én azt nem tartom normális dolognak amikor egy babakocsira 200ezret áldoznak.
2011. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem még a 37 ezer is nagyon soknak tűnik.

Vaterán akár 10 ezer körül is lehet találni jó darabokat.

2011. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!