Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mandula mütét után mit adtatok...

Mandula mütét után mit adtatok enni a gyereknek? (fiam 4 éves)

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem valami tejbegríz féleségű étel kéne, mert nem annyira nehéz nyelni, mint a darabosat!

Én úgy emlékszem Nekem és a Nővéremnek fagyit hoztak minden mennyiségben, azt nem tudom miért, de azt adtak sokat, talán hűti a sebet, vagy nem tudom miért.

Jó éjszakát és jó gyógyulást!

2010. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaptunk egy tájékoztatót, amikor hazaengedtek, hogy miket ehet, de sajnos már nincs meg. Leveseket, főzelékeket, joghurtot, pudingot...
2010. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen a fagyit nekünk is mondták. De nem szereti. Azt mondták pépesitsek mindent, de igy nem hajlandó megenni semmit. Most teán és kakaón él.
2010. febr. 10. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegényke!

Add neki azt amit megeszik!

Nem tudom neked szedték-e ki a manduládat, de nekem igen 17 évesen, hát rettenet volt. Csoda hogy egy ilyen picike egyáltalán hajlandó valamit lenyelni. Én legalább tudtam, hogy inni meg enni kelll, hogy ki nem száradjak!


Próbálj banánturmixot csinálni tejből az táplálóbb egy kicsit, vagy tegyél a tejbe kekszet és úgy turmixold, de ha kakaón él, akkor sem lesz semmi baja. Néhány nap múlva már jobb lesz.


Kitartás Nektek és jobbulást a kicsinek!

2010. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük
2010. febr. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!