Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeket vállalnál az...

Hány gyermeket vállalnál az alábbi körülményekre? 2,3 vagy 4? Miért?

Figyelt kérdés

25/l és 31/f, havi bevétel nettò 350-400ezer forint. Havi 40ezer forint lakáshitel,hitelmentes autò.

65m2-es lakás (2szoba+nappali).


2014. dec. 29. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1 vagy 2 gyereket. erre a fizura és lakás méretre én már nem vállalnék 3at, 4et semmiféleképpen sem.

egyébként ez a bevétel most gyerek előtt ennyi vagy már a gyeddel/gyessel számolt? mert mondjuk az se mindegy...

3 gyereket pedig nem tennék egy szobába, 4 meg el se fér szerintem :)

2014. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Max 2-ot a kis lakas miatt. Tapasztalatbol tudom, mondom, hogy az nagyon kicsi. Mi jelenleg 53 m2 en lakunk negyen, ket picivel. Mozdulni sem lehwt a sok cucctol. Elkepzelni sem tudom, hogy ferne be ide iroasztal kesobb. Mi most koltozunk majd 130 m2 es kertes, csaladi hazba es akkor talan johet a harmadik. En a helyedben, ha biztos vagy a kapcsolatotokban es beszereztek egy nagyobb lakast, hazat, negy gyerekig biztos elmennek. Fiatal vagy, belefer es jol alltok anyagilag.
2014. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hasonló az élethelyzetünk.Havi 400 a bevételünk. Hitel nincs. Saját lakás,autó. Én 26, férjem 32 éves. 70m2 a lakásunk.Van egy lányunk és most várjuk a másodikat.Egyenlőre ennyi.Ha több lesz a bevétel és sikerül nagyobb lakásba költözni,akkor esetleg még egy babát vállalunk.

Szóval a ti helyetekben most max. 2.

2014. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is a kettőre szavazok. (De ha még nincs, szerintem érdemesebb mindig csak a következő egyre koncentrálni, aztán úgyis meglátjátok.)
2014. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lakás mérete miatt max kettőt. De lehet, hogy várnék, gyűjtögetnék, és nagyobba költöznék. Ennyi bevétellel egy év alatt lehet spórolni két milliót.
2014. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, 400 körüli a bevétel, 40 a ház törlesztése. 3 gyerkőcünk van :) Simán élünk, bár nem luxusban :D
2014. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte pontosan ezek a körülményeink, és max. 2 gyereket fogunk vállalni.
2014. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyet, vagy kettot, de ha lesz lehetoseg nagyobb lakasra, akkor talan meg egy harmadik is belefer.
2014. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Én ilyen jövedelem mellett simán mernék három gyereket tervezni, de úgy, hogy idővel nagyobb lakásba költözünk. Eleinte nyilván nem kell, mert jobb esetben egyesével jönnek a gyerekek, de a harmadiknál már jó lenne, ha egy szobával több lenne (vagy legalább egy fél szobával). Nem muszáj őket azonnal külön szobába tenni, de azért egy nagyobbacska gyereknél, vagy pláne kamasznál már nagyon jó lenne.
2014. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
összesen ennyi ketötöknek a pénze ? amugy 2 gyereket.
2014. dec. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!