Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál 38 évesen második...

Vállalnál 38 évesen második gyermeket?

Figyelt kérdés

Férjemmel pár hete gondolkodunk a gyerekvállaláson(második)de nekünk nem egyszerű lombikkal lett az első is.

Szerintetek még nem késő?

Ti mikor szültetek?Leírnátok?


Köszönöm szépen előre is!


2014. dec. 2. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Az elsőt 34 évesen szültem. Most 38 éves vagyok és várom a kistesóját. :)
2014. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Hány éves leszel, amikor ő 25?
2014. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen, vállalnék, annak ellenére, hogy a harmadikat 33 évesen szültem. Most 39 éves vagyok, nem érzem öregnek magam. Ha a férjem nagyon szeretne egy 4. babát, bevállalnám:) De nem szeretne többet:)
2014. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

A barátnőm 39 évesen szülte a másodikat. Az elsőt 33 évesen.

Én 32 és 36 évesen.

Ez a "szerintetek nem késő" meg hülyeség, nem lehet rá válaszolni. Te tudod, hogy milyen vagy, fizikailag, mentálisan.

Van, aki már 40 évesen le van robbanva, ezer baja van, más meg úgy néz ki, mint egy 30 éves.

2014. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

En is pont igy vagyok. Az elsőt 32 evesen szültem. Csak amiatt szeretnek, hogy neki legyen tesoja, de egy csomót gondolkozok azon, hogy en nehezen bírnám a terhességet es az első hónapokat. Az utóbbiak miatt nem nagyon akarom, de közben meg az is van bennem, hogy pár év múlva biztos megbánnam, ha mar 2-3 eves lehetne.

Mi nagyon régóta próbálkozunk, kb 2 eve, most úgy gondolom, ha 40 eves koromig nem esek teherbe, akkor lemondok rola teljesen.

2014. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat,remélem még lesz.


Persze én érzem tudom-e még vállalni,csak véleményekre is kíváncsi vagyok....igen úgy érzem lenne még energiám.

Pontosan így vagyok én is 2 évet még adtam magamnak hátha sikerül teherbe esnem.:)

Jó lenne a lányomnak is egy kis tesó..:)

2014. dec. 2. 21:25
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Majdnem 38 leszek, mire megszületik a második (lombikkal sikerült). Jó lett volna hamarabb is, de így jött össze. Szinte mindenki jóval fiatalabbnak néz, mint amennyi vagyok, én is kevesebbnek érzem magam.

Szerintem ebben a korban még belefér a baba, főleg ha nem is rajtatok múlik (vagyis nem direkt húztátok az időt). Én semmi kivetnivalót nem találok benne.

2014. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

1.-et 20 évesen szültem

2.-at 35.5 évesen

3.-at 40 évesen.Simán vállalnám 38 évesen.

2014. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én a másodikat szültem, 1,5 hete, a jövő hónapban töltöm a 36-ot. A nagyobbik gyerkőcöm most töltötte a 4-et. Én olyan nehezen viseltem ezt a terhességet, hogy többet biztosan nem vállalnék be. Pedig nem nézek ki annyinak, amennyi vagyok és nem is érzem magam 36-nak. De a terhesség utolsó két hónapja nagyon kicsinált. Sokat is híztam, a csontjaim szétcsúsztak, alig bírtam menni, fájt a derekam, alig aludtam.

Szóval én már nem vállalnék be többet . De ha csak a nagy fiam lenne, és 38 évesen jött volna a tesó, akkor bevállaltam volna, mert mindenképp akartam tesót (és egy kislány :)).

2014. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

Biztos, hogy nem, mint ilyen idős szülők gyereke mondom. Ne akarjatok rosszat neki.

Nekem is csak egy gyerekem lett, ert csak lombikkal lehet a páromnak gyereke és sajnos csak 28 évesen szülhettem, így tesó már nem lehetett.

2014. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!