Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál 38 évesen második...

Vállalnál 38 évesen második gyermeket?

Figyelt kérdés

Férjemmel pár hete gondolkodunk a gyerekvállaláson(második)de nekünk nem egyszerű lombikkal lett az első is.

Szerintetek még nem késő?

Ti mikor szültetek?Leírnátok?


Köszönöm szépen előre is!


2014. dec. 2. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Én vállalnám! 3 gyerekem van: 30, 34, 37 évesen szültem őket, és kb. 40 éves koromig még szülnék, ha mindketten szeretnénk!
2014. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

4. gyerekem született, mikor 38 éves voltam. Fiatalos vagyok (most 44 éves), s a gondolkodásom is modern. De bizony sokszor fáradt (nekem nagyon sok rosszat hozott egészségügyileg az utolsó terhesség).

Imádom a picit, így természetesen jó döntés volt a születése, de sose tudod mit hoz ki nálad ennyi idősen.

2014. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idős a nagyobbik gyereket?

Én nem szülnék és nem a korom miatt, hogy veszélyesebb ennyi idpősen szülni. Nem atól függ az egész, hogy hogy nézel ki, 40 évesen is 30 évesnek, hanem hogy az idegrendszered bírná-e?

Környezetemben azt vettem észre, hogy a 35 év feletti nők, ha szültek is 2-dik vagy 3-dik gyereket, akkor bírták idegileg, ha a nagyobb vagy nagyobbak már iskolás korosztály volt. Ha egy óvodás mellé jött még egy pici, akkor idegroncs lesz a nő, mert közel a 40-hez egy embernek nincs már annyi türelme egy kisgyerekhez, mint egy huszonévesnek.

Tehát, azt gondold át, hogy idegileg tuti menne-e?

2014. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, vallalnek. 30 evesen szultem az elsot, majdnem 33 evesen a masodikat es szeretnek meg harmadikat is. Most meg kicsik, igy meg szeretnek varni, pont amiatt, amit irtak itt, hogy birjam, nyugodtabb legyek. Igy olyan 36-37 evesen szeretnek majd. Ugy gondolom, hogy ez nem problema, plane a mai vilagban, amikor eltolodott a gyermekvallas.
2014. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A lányom 5 és fél éves...tehát már nem olyan picike..:)

Örülne a tesónak tuti,mert kis gondoskodó


Igen,belevágunk...:) :)


Köszönöm,hogy írtok.

2014. dec. 3. 20:50
 16/18 anonim ***** válasza:
A 8. vagyok.HAJRÁ!
2014. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó egészséget és boldogságot! Ne higgy a huhogóknak, nincs késő.
2014. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi,tényleg aranyosak vagytok!!!


Remélem össze is jön.....! :)

2015. jan. 2. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!