Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik nem városban...

Anyukák akik nem városban laktok nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy tudjak venni a babámnak ruhát vagy cipőt vagy egyáltalán akármit utaznunk kell 20-30 km-t. Mert ha itt veszem meg akkor dupla annyiba kerül, így inkább a legközelebbi nagyvárosba megyünk vásárolni. Vagy Ti helyben veszitek meg a babátoknak szükséges dolgokat?
2010. febr. 3. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én városban lakom, de ez csak egy 15 ezres kisváros. Itt is minden sokkal többe kerül, mint egy nagyobb helyen. Így, ha kell valami a gyerekeknek, felugrunk Pestre vagy Szegedre, Kecskemétre...így sokkal jobban kijövünk, ugyanannyiért, többet kapunk.
2010. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most már városban lakom, de faluban nöttem fel. Mi anyukámmal is mindig inkább utaztunk és a városba vettünk meg mindent, nem csak a ruhákat hanem nagyon sok élemiszert is. Minden hónapba egyszer kétszer elindultunk és akkor feltöltöttük a hűtőt. A ruhákkal ugyan igy voltunk, mert helyben tényleg sokminden drágább volt és jobban megérte inkább utazni érte. Amióta városba lakom és gyerekeim is vannak össze tudom hasonligani a dolgot és el sem tudom mondani mennyivel egyszerübb így, hogy minden itt van helyben.
2010. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hasonlítani
2010. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, szinte mindenért érdemes Pestre mennünk (40km), még benzinpénzzel együtt is jobban kijövünk...Elég szomorú, hogy azon akarnak keresni, akik nem engedhetik meg maguknak az utazgatást! ( ha pl. csak tejet-kenyeret akar valaki venni)

Mi is havonta megyünk,bevásárlókörútra:)

2010. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok.
2010. febr. 3. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi egy kis községben lakunk szabolcsban, itt semmi nincs (ruha), d a 10 km-re lévő városban, (az sem nagy) ott már vannak bababoltok, de megmondom őszintén, nem igazán járok oda. Drága dolgok vannak. Inkább bemegyünk nyiregyre (40 km)a tescoba, és a c&a-ba.

A rossmannba járok, ott szoktam popsitörlőt, néha pelust venni. Magamnak is csak kínaiban veszek itt culákat. Butikban nem igazán.

2010. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Városban lakunk, de itt csak egy CBA van, ahol átvernek mindenkit.

Sajna nekünk is utazni kell 20km-t, hogy kaját, pelenkát és egyebeket vegyünk. Ez sajna heti 2 alkalom általában... És az útiköltséget nem fizetik helyettünk.

Ja ls Balatonparti "város", csak épp semmi nincs helyben.

2010. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is balaton mellett lakom, csak ez falu, ez meg azért rossz.
2010. febr. 4. 11:52
 9/9 anonim ***** válasza:

A szintén balatoni vagyok...

Hiába város, ahol lakom, nem sokan értik mire föl város... a helyi lehetőségeket nézve, még falunak se mondanám..

Északi part

2010. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!