Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák! Ajánlanátok...

Kedves anyukák! Ajánlanátok nekem olyan babakocsit amivel könnyű közlekedni a városban és a szerkezete is megbízható?

Figyelt kérdés
6hónapos a kisfiam és valami olyan kéne amit sokáig tudunk használni! Előre is köszönöm! :)
2010. máj. 14. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.


[link]


18 ezerért vettük, lábzsákkal, esővédővel. Nagyon könnyű a váza, könnyű kezelni, kicsire összecsukható. Én városi császkáláshoz, csak ajánlani tudom

2010. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg jónak tűnik ez a járgány!:)

Köszönöm

2010. máj. 14. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyen van: [link]


Imadom, a fiam is ugy feszit benne, mint egy grof. :-)

Nekem kulsire is tetszett, az osszecsukasa miatt praktikus, mert mi repulgetunk, varosi kozlekedesre pedig leirhatatlanul jo. A fiam mar nem konnyu, de ez a kocsi ugy gurul, mint meleg kes a puha vajban. Fel kezzel, akar ket ujjal is konnyeden iranyithato.

Egy eve hasznaljuk (az elso bo fel evben napi 3-4 oranyit setaltunk vele), de meg semmi baja. Egy gondja van, arrol nem a kocsi tehet: a fiam egyszer kiharapta a szivacsotk, ami a tolokaron van es mivel az feszes, igy tovabb repedt.

Ugyanilyen sarga kocsink van, majd gutautest kaptam, amikor a multkor meglattam vateran, mert en tavaly kulfoldon atszamitva kb 65 ezerert vettem es egy honapot vartam, hogy citromsargaT kapjak. Gondolhatod hogy dulledt a szemem, amikor meglattam, hogy itt az ar harmadaert hirdetik a mi szerelmetes babakocsinkat. Majdnem vettem egyet, ugy megorultem, a ferjem allitott le, hogy tok felesleges, mert a 2. gyermeket a meglevo is kiszolgalja. Igaza van...

2010. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,nagyon szeretem.

[link]

2010. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!