Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mit tegyek...

Mit gondoltok mit tegyek engedjek a kérésének?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a párom 39 . Mi 4 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást . ő gyereket szeretne én is de még úgy gondolom részemről még rá ér ... az a gond hogy ő 10 éve szed frontin nyugtatót mindennap sokszor tuladagolta magát félnèk hogy beteg gyerekünk lenne. volt egy 10 éves kisfia meghalt szegény betegsègben szepszisben ( vérmérgezès ) . ettől fèlek mi van ha a mi babánk is beteg lenne . ezt nem akarom. házunk sincs. albérletben lakunk. tiszta szìvemből szeretem ő is engem . csak ő van nekem és neki is csak én egyedül kell boldogulnunk az életben senkitől nem kapunk segítséget semmijen formában

2014. dec. 11. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ismerős ez a kérdés..... Ez volt már fent
2014. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gyereket akar mert te már túl "öreg" vagy neki. Szerintem sincs minden rendben a szexuális beállítottságában.
2014. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Úr Isten! Szüleid mit szólnak? Én tuti agyvérzést kapnék. Egy ilyen kapcsolat nem egézséges. Miért kötöd le magad egy 40 éves férfival mikor olyan fiatal vagy és előtted az élet. Később nagyon bánni fogod. A legszebb éveidet pazarlod el és ő nem lesz fiatalabb ahogy te sem. Gondold meg.
2014. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!