Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mit tegyek...

Mit gondoltok mit tegyek engedjek a kérésének?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a párom 39 . Mi 4 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást . ő gyereket szeretne én is de még úgy gondolom részemről még rá ér ... az a gond hogy ő 10 éve szed frontin nyugtatót mindennap sokszor tuladagolta magát félnèk hogy beteg gyerekünk lenne. volt egy 10 éves kisfia meghalt szegény betegsègben szepszisben ( vérmérgezès ) . ettől fèlek mi van ha a mi babánk is beteg lenne . ezt nem akarom. házunk sincs. albérletben lakunk. tiszta szìvemből szeretem ő is engem . csak ő van nekem és neki is csak én egyedül kell boldogulnunk az életben senkitől nem kapunk segítséget semmijen formában

2014. dec. 11. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jesszus 19 éves egy 39 évessel és ráadásul 4 éve együtt és ilyen körülmények közé gyereket vállalni nem javaslom!
2014. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te még mindenképp ráérsz a gyerekvállalásra, ha az anyagiakat nézzük, pláne. Egy nődokinál utánaérdeklődhetsz a gyógyszeres kezelés hatásairól, ha mégis bevállaljátok.
2014. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A vérmérgezés nem genetikai, hanem fertőzés miatt alakul ki. Ez a része nem a párod miatt ismétlődhetne meg, a nyugtató sem igen okoz genetikai károsodást, de nem érzem megfelelőnek én sem a helyzetet, amibe a babát szeretnétek.
2014. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Még szinte gyerek vagy, ne legyél nevetséges! Gyerekvállalás 19 évesen???? Hova? Nem csak helyileg, érzelmileg! Azért nem csak az a fontos, hogy legyen mit egyen és legyen hol lakjon, de kell egy bizonyos érzelmi érettség is, hogy tudj mit átadni, élettapasztalat, stb. Nem csak az a fontos, hogy nőjjön, mint a gaz!
2014. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
19 éves vagy, de úgy látom még nem sikerült abszolválnod az általános iskolai nyelvtant sem...ne szaporodj!
2014. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad úgy gyereket vállalni, hogy "engedsz a kérésnek", ez nem kívánságműsor! Akkor vállalj gyereket, amikor úgy érzed, hogy már képtelen vagy nélküle élni, annyira akarod, vágysz rá! Ne hamarkodd el, egy ember életéért vállalsz felelősséget! Onnantól kezdve minden megváltozik, még ha nem is kell tragikusan felfogni, de így van. Most még csak te vagy, ti vagytok, de utána már más lesz a fontossági sorrend. Szerintem nagyon-nagyon korai!
2014. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de az a 35 éves férfi, aki egy 15 éves gyerekkel kezd az beteg. Ez a baj, nem a Frontin.
2014. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
ha egy 35 éves egy 15 évessel kezd akkor annak nem szabad gyereket szülni! főleg lányt!!! pedofilnak ne szülj!!!!
2014. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Hát szerintem sem tűnik biztos egyedüli támasznak a gyermekvállaláshoz egy állandóan nyugtatókon élő ember, akivel 15 éves korod óta vagy együtt.

(A vérmérgezés nem örökletes: [link] A frontin pedig nem magzatkárosító, de egyes cikkek szerint a nemzőképességre hathat.)

2014. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7-el teljes mértékben egyetértek.

Egyébként meg neked még élni kell, tanulni, dolgozni stb. Es tényleg, akkor szulj gyereket ha vágysz ra es ne azert mert valaki ra akar beszélni.

2014. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!