Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babalátogatóba megyek egy 4...

Babalátogatóba megyek egy 4 hónapos kislányhoz, nem tudom mivel megajándékozni, ötleteket várok?!

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi ezeket kaptuk amikor hozzánk jöttek:popsitörlő,előke,rágóka,fürdőlepedő,babanapló,/van lány és fiú kiadásban/ body,takaró,textil könyvecske.

Ha esetleg van Tesco a környéken nézz be,nagyon jó dolgokat lehet kapni,viszonylag elfogadható áron!!

2010. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp babalátogatóba készülök!Mi megbeszéltük a párommal hogy ruhát , pelust nem viszünk, azt vegyen neki a mama, meg az anyja!Mindenképpen játékban gondolkodunk, és olyat szeretnénk amit a későbbiekben is tud használni!Így szerintem vagy bébitaxit viszünk, vagy kismotort!Ezek 3000- től már vannak, és van bőven választék is!A lányom 4 éves de még mindig hajtja a bébitaxiját, ezért gondoltuk azt!
2010. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát én a pelenkának örültem nagyon...mert legalább egy darabig el voltam látva vele :)

Vagy olyan ételeket amik majd később jó lesz neki. Gyümölcsös, tea por, tejpépek

2010. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak baráti látogatás, szerintem nem kell nagy valami. Mi apróságokat kaptunk. 1 tipegő, rágóka, zokni és a legjobb, amit kaptam: Devics Józsefné: Csecsemők szakácskönyve (1500) ... Amit vittünk :kép a falra, verses könyv, cumisüveg melegen tartó (hungarocell)

Gyerek ágynemű (5-6000)

ennyi

2010. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy anyuka a pelusnak örül a legjobban + popsitörlő.A babaszakácskönyv is nagyon jó. Hippes baba tea.
2010. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hós kislány anyukája vagyok. Én mindig örülök, ha pelenkát, babaápolási cuccokat kap a kislányom (ha mégis vinnél pelenkát, a 3-as méret ideális), ezek hasznos dolgok, nem foghatsz velük mellé. Játékot még nem annyira értékel, csörgőt, zörgős macit már kapott, azok után nyúl, szereti őket. A kismotort, bébitaxit jobban szeretném én magam kiválasztani, persze elfogadnám, ha ilyet ajándékoznának, de tőlünk általában megkérdezik, hogy mire van szükség. Egy botmixert is kértem egy barátnőmtől, mert nem volt nekem, persze ez nem közvetlenül a baba ajándéka, de máris nagy hasznát veszem, amikor az uzsonnáját készítem...
2010. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 'vigyázz' a pelenka, törlőkendő, babaápolási cuccokkal. Én azt tanácsolom, hogy akkor vegyél ilyet, ha tudod milyen márkát használnak. Mi anno több ilyen dolgokat kaptunk, amiket nem szerettem, vagy olyat kaptunk, amitől kiütéses volt a gyekőc. Pelust is kaptuk, olcsóbb fajtát, nem volt valami jó, de nagy nehezen elhasználtuk. Esetleg érdeklődj, hogy mire volna szükségük, mi így csináltuk a barátnőmmel, s nem vettünk fölösleges dolgokat. Ha meg pl veszek nagyobb ruhát, mondjuk hosszút, akkor nem lehet tudni, lehet éppen nyáron lesz jó, amikor épp nem kell. Szóval ha ki van zárva, hogy megtudakolj pár dolgot, akkor inkább valami játékot vennék, ami 1/2 éves kortól jó, ebből rengeteg a választék, esetleg kispulcsi, amiből ha véletlenül nagyobbat veszel, tavasszal is kihasználhatják.
2010. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kis pulóvereket, nacikat kaptunk (62-68-as méreteket, szóval, ami tuti jó később), bodykat. A legjobban a sapka+sál szettnek örültem, mert vastagabbak voltak, mint amit én vettem. De kaptunk kiscipőket is egészen 2 éves korig.
2010. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!