Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérlek írj véleményt szerinted...

Kérlek írj véleményt szerinted hogy hangzik a Nagy Lillien Damarisz név?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék bibliai nevet 2. keresztnévnek...
2010. jan. 29. 22:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó!!!

Ha a Lilien annyira nem is áll közel hozzám, és én Liljana-val helyettesíteném, de kimondva a te variációd is jól hangzik!

2010. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem másodiknak túl hosszú a Damarisz a Lillien mellé. Én valami két szótagút választanék. Még leírni is hosszú.
2010. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szép csak a Lilien hosszú már a Damarisz mellé.Csak a Lilien is szép ez a baj:)
2010. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha különleges, de nem furcsa nevet szeretnétek, akkor ne ezt adjátok. Ez így több is, mint furcsa.

Nagyon szép bibliai eredetű nevek vannak még. Pl Szulamit (tökéletes, békességet lelő). Szerintem valami egyszerűbb első név passzolna az ilyen 2. névhez.

A Damarisz bibliai név?

2010. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A szulamit tényleg "jobb" XD
2010. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem lehetne Lillien helyett Lilla vagy Liliána?
2010. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sztem a Damarisz írtó szuper név! Van egy közeli ismerősöm akinek ez a neve. Sokkal többen megjegyzik így h ilyen különleges a neve. Neki is két neve van és folyton azt mondja h örül neki. De a te választásod az két különleges névre esett. Sztem legyen az egyik egyszerű és másik különleges. Sokkal szebb. Pl Nagy Dóra Damarisz.... stb...
2010. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem spec.nagyon tetszik a Damarisz a Lilien kevesbe.

a kerdes kiirasa ota mar megszuletett a pici.mi lett a neve?

2011. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!