Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérlek írj véleményt szerinted...

Kérlek írj véleményt szerinted hogy hangzik a Nagy Lillien Damarisz név?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék bibliai nevet 2. keresztnévnek...
2010. jan. 29. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát a Damarisz elég furán hangzik.
2010. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hú, nekem ez így kicsit cifra. A kislány vajon mikorra tudja majd kimondani a nevét bemutatkozáskor?
2010. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mondeo válasza:
Nem megszokott, az biztos(ez nem jelet azt, hogy nem szép) De ha nem szereti majd, akkor maximum nem használja a második nevét.
2010. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem kimondottan tetszik!
2010. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Lillien a fura, a Damarisz tetszik! Mit jelent?
2010. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Damarisz- görög eredetű női név, jelentése: feleség; üsző, fiatal lány

Igazából nem a jelentése fogott meg csak Nagyon tetszik. A Lillien nevet pedig nemrégen halottam. Az az igazság, hogy a Nagy elég tucat név és szeretnék vmi különlegeset, de mégsem TÚL cifrát...

2010. jan. 29. 23:10
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a Nagy névhez a szerintem nem kimondottan passzoló keresztnevek. Persze ez a Te döntésed.

A Nagy egy jó kis magyaros név viszont ez nem mondható el a többiről.

2010. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
hát figyelj... nem megszokott az tény. de arra figyelj, h a gyerek tudja-e majd viselni a nevet... mert tudod, milyenek az ovisok,és kisiskolások. emiatt csúfolhatják is, úgyhogy az egyik lehetne köznapibb is. a Damarisz az tetszetős, és nagyobb korában is jó, de akkor a Lillien helyett a Lilla, vagy valami hasonló lehet jobb lenne, ha el akarod kerülni a gyerek kireksztését. nekem volt egy ismerősöm, Kármen volt a neve, és nehéz gyerekkora volt emiatt.
2010. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik:)

Es a Nagy vezetek nevhez en is kulonleges nevet adnek.

Amugy en is szeretem a bibliai neveket van is egy Damarisz nevu ismerosunk.De szerintem a Debora is nagyon szep.

2010. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lillien Damarisz? hát ez nem hogy túl cifra de mintha egy másik bolygórol jött volna..ne haragudj de az én véleményem az,hogy az egyszerűbb néha nagyszerűbb és a kevesebb néha több.. persze a te döntésed,szerintem borzasztó.
2010. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!