Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek? Én jót nevettem.

Szerintetek? Én jót nevettem.

Figyelt kérdés

Nem akarom megsérteni a válaszolót aki ezt írta,de szerintem brutál....:DDDD

Idézem:

"A jó dokcsinéni nem adott kencsikrémet a fütycsijére??

Mert kellett volna.Egy gyulcsicsökkentőt,meg egy érzéstelenitőcsit.És ha fáj,akkor is vissza kell húzcsizni,mert újra lepadcsizik.És utána kell bekencsizni krémcsivel.Kb egy hétig kell csinálni,hogy később ne legyen gondcsi, és ne kelljen körülmetélcsizni.:-))"


Nos?:)))))


2010. jan. 27. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is épp az előbb olvastam, jót nevettem rajta. :)

Ez volt a kérdés:

Fsokáig fog neki fájni? Iús anyukák, a ti babátok hogy volt a kuki felhúzás után? Ez normális ahogy a babám reagált rá? Majd megszakadt érte a szívem úgy sirt.

ma voltunk bent az 1 éves kötelezőn,és a dokinéni felhúzta neki teljesen a kikiját(le volt tapadva pedig minden este csináltam neki amaddig fel tudtam húzni)akkor nem is volt vele gond.most az esti fürcsinél hátrahúztam én is de nagyon sirt,és piszok piros,egy két helyen olyan mintha véres let volna(de nem volt)és fehér kis pöttyök vannak ott.miután abbahagytam láttam,hogy be van neki dagadva és mikor a pelust tettem rá,meg hozzáértem nagyon sirt továbbra is.


A kérdés kiírásának időpontja: ma 19:31

2010. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Zserintem 14 évesnél nem lehet több a kérdés kiírója. :-) De az biztos, hogy az agyában még csak annyi... Nagyon gáz!


Na puszcsi!!! :-)

2010. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jujjjj!!!! Ez nagyon durva :D

Mint a tizenévesek, amikor csetelnek... "Szia! Ismizünk? :D


De ne várjuk hogy fog válaszolni, mert nem merné felfedni magát :)

Szegény gyerek... vagy a "dokcsinéni" :DDD mit szólhatott amikor elvitte a kisfiát hozzá? :D

Felléphetne a Showder klubban :)

2010. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

nyilván a kérdés kiírójának akart célozni, hogy álljon le ezzel.

jaj gyerekek, szombaton annyira bebaszcsiztam... :DDD

2010. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viccesnek egyáltalán nem vicces. Bár az én véleményem hogy pont provokálásképp írhatott mindent így. Finoman célozva az szörnyű beszéd stílusra.
2010. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

aki a kérdést írta az nem ilyen stílusban kérdezett...ezért nem értettem hogy a válaszoló miért így írt.

Na PUSZCSI csajok:)))))))!

2010. jan. 28. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!