Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki idő...

Van itt olyan anyuka, aki idő előtti lepényleválás miatt elveszítette a gyermekét?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
19 hetes voltam, sok előzménye volt.
2010. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg tudta az orvos mondani mi okozhatta? Hogy viseled? Én 33 hetesen vesztettem el, nem volt oka. Éjjel történt. Semmi nem magyarázza. :( Nagyon nagyon fáj. Már túl vagyunk a temetésen is....:(
2010. jan. 26. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom, részvétem. Nekem 12 hetesen volt egy méhnyakpolip eltávolításom, onnantól kezdve véreztem, és ez okozhatta. Este 6-kor pisiléskor egy hatalmas lepénydarab távozott, beindult a szülés. Nagyon sajnálom ami veled történt, így minden előzmény nélkül. Nem volt mód megmenteni a babát?
2010. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hajnalban teljesen begörcsöltem, felhívtam a dokit, beszáguldottunk a kórházba. Mire rámtették az NST-t már nem volt szívhang. Az UHn pedig látszott hogy teljesen levált a méhlepény. Esélye sem volt szegény fiunknak. :( Aznap voltam tanácsadáson, minden OK volt. És azelőtt 4 nappal 32 hetes UHn, akkor is minden OK volt. Nagyon hirtelen jött. Felfoghatatlan.
2010. jan. 26. 11:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést, részvétem nektek is. :(
2010. jan. 26. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Szintén 33 hetesen vesztettük el.., de nagyon sok mellékes dolog is volt, amit addig senki nem vett észre. Az okot senki nem tudja. Nagyon sajnálom, és nagyon sok erőt kívánok Nektek. Hidd el, sosem lehet elfelejteni, de egy baba gyógyír lesz. Lelkileg próbálj minél előbb felépülni, a testi gyógyulás hamar megy. Nekünk azóta már egy gyönyörű, egészséges kislányunk született. Őt küldte nekünk az elvesztett tesócska....

Ha valamiben tudok segíteni, nyugodtan írj privit!!!

2010. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon sajnálom,öszinte részvétem.

Én a 27héten vesztettem el a kislányomat idö elötti lepényleválás miatt.Óriási veszteség ez.

2010. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és is osztozom a fájdalmatokban. Nekünk második baba lett volna, van egy virgonc kétéves fiunk, aki miatt talpra kell állni, így talán könnyebb, de pótolni a picit semmi nem tudja. Remélem idővel könnyebb lesz.
2010. jan. 26. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!

Ez nagyon nagy trauma lehet lelkileg!

Rossz belegondolni is!

Kitartás!

2010. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!