Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutya való éttermekbe cukrászd...

Kutya való éttermekbe cukrászdába?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha több kutya is be mehetne éttermekbe cukrászdákba ahol a babátokkal párotokkal esztek?
2010. jan. 26. 09:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én írtam azt a tányérbanyalós kutyás történetet.

Az az igazság,hogy ahogy már írtam,én nem vagyok erre annyira kényes,ellenben szüleim igen.Tehát amíg nem találok kutyakakit a kajámban vagy kutyaszőrt,jó étvággyal eszem meg.Gondoljunk csak bele,hogy amíg hátul a konyhán készítik a kajámat,miket tehetnek bele...kicsit folyik az orra a szakácsnak,hullik a haja,öhöm kicsit kanos.....tudtok következtetni szerintem:-))))

Az ételek iszonyú finomak abban az étteremben,egyébként a Menza étteremről van szó,6.ker,Liszt Ferenc tér 2. szám alatt található meg.Ennek ellenére hogy én se találtam kimondottan szép látványnak a tányérból szinte lefetyelő ebet,mi ugyanúgy visszamegyünk oda kajálni,annyira jó hely.Mit mondjak?Állatbarátok:-)))Csak ne az én tányéromba nyaljon bele,mikor azon van az ételem:-)

2010. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok,és annyit még akartam hozzá tenni,hogy engem nem zavar ha valakit ez a dolog irritál,azt is megértem.
2010. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!