Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutya való éttermekbe cukrászd...

Kutya való éttermekbe cukrászdába?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha több kutya is be mehetne éttermekbe cukrászdákba ahol a babátokkal párotokkal esztek?
2010. jan. 26. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavarna, feltételezem, a kutya nem nyalja össze a kajámat, amit megeszek, és a babámat sem. Gondolom a konyhára nem engedik be.
2010. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Engem baba nélkül is zavarna, mert egy állatnak mindig száll a szöre - és a kajámban nem akarnék szörszálakat találni, meg egyébként szaga is van, ami nekem nagyon kellemetlen (igen érzékeny vagyok mindenféle szagra) ezért olyan helyen nem ennék-inne´k semmit, ahogy ktya-macska benn lehet.
2010. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Engem nemzavar. Sokszor járunk egy kópházi étterembe, ahová az osztrákok automatikusan beviszik a kutyájukat, nincs megtiltva. A kutya a gazdi mellett ül, a pincér neki is visz egy tálka vizet... Ennyitől nem lesz a babának se és nekünk se semmi bajunk. Egyébként nekünk van kutyánk, szabadon szaladgál az udvarban. A kislányom fut utána, próbálja megfogni...kevés sikerrel. Nem nyúzza, nem tapizza, baja nem lesz tőle...mondjuk, ha megfogná, akkor se lenne. Egyik ismerősöm kislány pl. bebújt a kutyaházba és az épp szoptató anyakutyától szopizott...brrr...ma 25 éves anyuka, akinek nem lett semmi baja..igaz, az anyja majd elájult, mikor meglátta :(
2010. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar, ha ez az egész helyzet kerthelyiségben fordul elő. Étterembe nem vinném én sem a kutyust. Az viszont zavaró lenne, ha az a sok kutya mondjuk összeveszne. Amúgy itthon van kutyám és a fiam kiskora óta nyúzzák egymást. A szőrszállásról meg annyit, hogy ki tudja, hogy mielőtt kikerül az asztalra az étel, mi kerül rá és kiből, öhömm...
2010. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Engem nem zavarna, én is kutyás vagyok. Németországban és Ausztriában be lehet vinni a kutyákat a legtöbb kávézóba, étterembe, cukrászdába és a plázákba is, ez teljesen elfogadott. Igaz, ott van kutyatartási kultúra is, ami Magyarországon a legtöbb gazdiból hiányzik. Pl. nem vesznek bernáthegyit 50 nm-es panellakásba, rendszeresen ápolják a kutyát, és nevelést is kapnak. Amíg Németországban éltem, egyszer se láttam olyat, hogy egy kutya fel akarjon ugrani az asztalra, vagy más vendégeket piszkáljon. Általában nyugodtan feküdtek ott, ahova a gazdi fektette őket.
2010. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Engem sem zavarna és tényleg más országokban ez teljesen elfogadott. Én Svájcban voltam egy darabig a nagybátyámnál és ott is beviheti mindenki a kutyáját. Persze szépen ápolt kutyákról van szó, mert ha odafigyel valaki a kutyája tisztaságára és oltásara is, szerintem akkor senkinek semmi baja nem lehet tőle. Na és a konyha, jobb ha senki nem tudja meg mik vannak ott, mert akkor lehet sokmindent nem ennénk meg az éttermekbe.
2010. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavar, otthon is van kutya. Én mondjuk a sajátomat nem vinném étterembe, mert nem tud viselkedni :) De egy jólnevelt kutya egy cseppet sem zavarna.
2010. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hmm......én nem vagyok kifejezetten erre kényes,DE anyum nagyon az.Étteremben ettünk 2 hete,és 2 asztallal arrébb egy öreg nyanya ült,és a közép méretű kutyája az ölében ücsörgött,és a nő úgy evett.Hihetetlen hogy bírt így enni,de ezt néztük,és a kutya pedig néha belenyalt a tányérba.Anyám erre kiakadt(megértem mondjuk)és hívta a pincért,hogy milyen undorító dolog ez,hogy belenyal a kutya abba a tányérba,amiből talán ő legközelebb eszik.Mondta hogy vitessék már ki a kutyát.Pincér mondta hogy legszivesebben azt tenné ő is,tényleg mennyire undorító,de a főnöke nem engedi,hogy törzsvendégeknek szóljanak ez ügyben,mert akkor nem jönne legközelebb enni ide.

Egyébként ilyet még nem láttam soha ezelőtt,hogy a kutya ölben van,és a tányérba belenyallant miközben abból eszik a gazda.Ez ritka gusztustalan dolog.

2010. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fúj ebbe még bele sem gondoltam! Gondolom ebbe az étterembe nem sűrűn mentek vissza?!
2010. febr. 23. 10:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól tartok, igy az étterem fönöke ugyan azt a törzsvendéget nem fogja elvesziteni, de sok másikat igen.
2010. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!