Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekkel rock koncertre/...

Kisgyermekkel rock koncertre/ fesztiválra? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem túl későn van és a gyereknek tetszik, hajrá. Volt ismerősöm, aki fél éves gyerekkel rockfesztiválra ment, én csak egy esti koncertre mentem a fél éves fiammal. Nem volt semmi gond, aludt a babakocsiban. Mások is voltak.babával. Tudom, hogy le fogtok pontozni, de nem árt a gyereknek, meg nem hiszek benne, hogy a gyereknek minden nap szigorúan otthon kell lenni este hat után. Semmi baja nem lesz néha egy kis kimaradástól. Persze nem mindegy milyen koncert, és ésszel kell menni, nem a pogózós tömeg közepén a hangfal mellett állni.
2014. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Mi is vittük hangzavarba 4 hetes korában, kapott fülvédőt és végigaludta az egészet.
2014. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem kisgyereknek semmi keresnivalója nincs rock koncerten.. Én biztos nem vinném el a 2 évesem egy koncertre sem. Nem azért mert jaj felborul az esti menetrend, mert ha programunk van akkor nem csinálok belőle ügyet ha pl. 1 órával később fürdetem..

De egy hangos koncert nem való kisgyereknek.

2014. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fesztiválra simán el lehet vinni szerintem, azzal a megkötéssel, hogy ha a gyerek nyűglődik, akkor legyen, aki hazaviszi. Régebben sokat jártam rockfesztiválokra, egy-két kisgyerekes család mindig volt, és láthatóan jól elvoltak a gyerekek. Viszont ami igazán érdekes volt, hogy pultoztam olyan fesztiválon (nem rockzenei), ahova kb. 99%-ban külföldiek jöttek, és oda aztán tényleg NAGYON sokan jöttek kisgyerekkel/babával, és valahogy ez a külföldi vendégek számára teljesen természetes volt, senki nem botránkozott meg rajta. Igaz, az a fesztivál tényleg olyan volt, hogy nyugodtan le lehetett tenni a totyogós gyerekeket is játszani, mászkálni, nem volt tele minden eldobált csikkekkel meg egyéb szeméttel, és a nem gyerekkel érkezők is maximálisan odafigyeltek a picikre.
2014. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!