Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párom lemond a gyesről...

Ha a párom lemond a gyesről az én javamra, akkor csúszni fog a következő havi?

Figyelt kérdés
Lemondott róla,mert munkanélkülinek szeretne elmenni, én pedig dolgoznék a gyes mellett. Múlt pénteken küldtem el a lemondást. Csúszni fog így a pénz?
2010. jan. 23. 13:34
 1/2 anonim válasza:
Szia en ugyanigy vettem at a gyest a felesegemtol.Igaz mi romaniaba elunk de itt ha idobe (1honapal elote)jelzed szandekodat semilyen fenekadas nincs,csak legyen neked is ledolgozva 1 eved a gyerek szuletese elote,itt(Romaniaba) kerheted a fizetesed 85%-at!
2010. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Azt hiszem 2 héttel előtte lett elküldve,h 1jével lemond. Remélem nem lesz gond. De már 3.éves lesz a kisfiunk, így amit mondasz az a 85%, ilyenkor már nálunk nem él. Csak minimál huszonpárezer Ft.:(
2010. febr. 1. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!