Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felnőtt korban mindenkinek...

Felnőtt korban mindenkinek ellensége lesz a szülője? Így járunk majd mi is?

Figyelt kérdés

Számtalan kérdésben és válaszban olvasom hogy szidják a szüleiket, anyósukat, apósukat az itt írogató anyukák. A válaszokban szinte hergelik egymást, hogy ne hagydd magad, sz@rdd le a szüleid véleményét, nehogymár beleszóljanak a dolgokba stb...

Én nem hiszem, hogy annyira rosszak az öregeink. Felneveltek minket, és a férjünket. Az én anyósom is kotyog egyfolytában, és a babázás minden mozzanatában elmesélte hogy ő hogy csinálta. Mivel én tapasztalatlan vagyok, volt pár dolog amiben elfogadtam a tanácsát, a többit pedig megköszöntem és kész. Soha eszembe nem jutott szidni, vagy bántani, és úgy érezni hogy mindenbe "belepofázik". Anyukám is rengeteget segített, és segít a kisbabám körül.

Miért vagytok ennyire ellenségesek? Hová lett a tisztelet, türelem, családszeretet stb...?


2010. jan. 22. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szülőtől is függ.Anyukám pl mindig óvott attól,h felkapkodjam minden nyikkra a gyerekeket,mert el lesznek kényeztetve.Aztán ahogy nőttek,egyszer bevallotta,h rájött,nekem van igazam,egyáltalán nem ártott nekik a sok babusgatás.:)Aztán sorban a többi vitatéma,az együttalvás, a hozzátáplálás,a hiszti...és anyu elfogadta,h a tudomány megy előre,és sok dolog van amivel az ő idejükben nem törődtek,vagy máshogy tudtak,látta,h működnek a dolgok.És hál istennek sosem jött azzal,h bezzeg ő is felnevelt minket így-úgy-amúgy.:)Sőt,már ő is kikel magából ha valaki ezzel példálózik.:)))

Végül pedig,nekem nincs anyósom.:)Ami megszüntette a másik konfliktusforrást.:)

2010. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy a te anyósod is tanácsolgat, de te nem sértősz meg, de van olyan anyós, amelyik ezt olyan stílusban adja elő, hogy nem tudsz nem falra mászni. Az enyém szabályosan el akarta szedni tőlem a gyereket, mert én hülye vagyok, és nem értek hozzá, közben meg ilyeneket mondott, hogy ne fürdessem csak hetente egyszer, mert meglágyul a csontja. Szerinted?
2010. jan. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!