Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtétek, kezditek a...

Mikor kezdtétek, kezditek a szájápolást a kicsteknél?

Figyelt kérdés
A kislányomnak néha, leginkább alvás után kellemetlen szagú a lehellete. Most 14 hónapos. Hatékonyan fogat mosni nem tudok neki. Ti hogyan csináljátok?
2010. jan. 22. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Néha én is érzem. Enyém is 14 hónapos lány. Ilyenkor kap ébredés után egy szál ropit.. :) Azt elrágcsálja és nincs kellemetlen lehellet. Amúgy napjában többször is (viccesen de mégis komolyan) fogat mosunk. Csak vizes fogkefével. Ő csinálja magának... persze közben kiszívja a vizet a fogkefével, de ügyesen elkotorászik vele a szájában.
2010. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
helyesbítek: kiszívja a vizet a fogkeféből!
2010. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

6 hónapos kora óta az újjra húzható szilikon kefét használom pici fogkrémmel.

Talán mosd napközben is a fogacskákat, de ez a tünet akár lehet a fogzással jár, sokszor előfordúl, még a homeós golyók leírásánál is. Esetleg az orvost is megkérdezheted erről, mert van amikor gyomor probléma van a háttérben, de ez más tünetekkel is jár, így inkább a fogzás lessz nálatok.

2010. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is először az ujjra húzható fogkefét használtuk, most már (19h) vettem neki fogkefét. Az elsőt jobban szerette, fogmosás után mindig megrágcsálja:) málnás gabi fogkrémünk van, egy picit használunk csak, egy kicsit felhabosodik, de azt nyomban le is szívja:).
2010. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos a lányom


6 hónapos korában kezdtem a fogmosást, eleinte csak gumi fogkefével, 1 hónap múlva meg a rendes sörtéssel.

Fogkrémet nem használunk, én Aloe First-tel fújom le a fogkefét, aztán "mosom" a fogait, mind a négyet :-)

2010. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!