Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kiscipőt húzzak bentre...

Milyen kiscipőt húzzak bentre 10 hónapos egész nap álldogáló babám lábára?

Figyelt kérdés
Aukciós oldalon szeretnék neki venni, de látom hogy van aminek vastagabb a talpa, abban nehezebben tanul meg menni? Bent a házban pedig laminált lap és taposó van.
2010. jan. 22. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy cipöt még nem szabad ráadni,csak ha már rendesen tud menni,de azt is csak utcára. Bentre szerintem valami tutyiszerü lenne jó,amiben rendesen tud mozogni a lába,vagy vastag zokni,esetleg mamusz szerüség.
2010. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a fiam 1.kis cipője ez zárt orrú a lábfejnél nyitott,kapcsos szandál szerű volt.Ez kb 10-11hónaposan.Akkor még csak áll,néha néha lépkedett.

Mióta intenzíven elindult,kapott egy szandált.Nyitott orrú,3pántos.Jól szellőzik,kívül belül bőr.A talpa aránylag hajlékony.

Azt szokták mondani(legalább is én így hallottam)hogy bentre keményebb,kintre puhább talpú cipő kell.

Nálunk is járólap ill. laminált padló van

2010. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én 10 hónaposom ilyenben nyomja bent:

[link]

2010. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam 10 hónapos és múlt héten vettünk neki egy szandált, mert imád kézen fogva sétálni. Ezt bentre használjuk,h. ne izzadjon, de ne is fázzon fel (parketta+taposó), kintre pedig egy kis mamusz-szerű cipőcskét kapott a babakocsis sétákra.

Bent is csak azért adjuk rá,h. lassan szoktassuk a cipőben való járáshoz.

2010. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet,max.egy vastagabb csúszásgátlós zoknit.Az a lejobb a lábának,ha nincs rajta cipő,így erősödnek az izmai.A lányom 14 hónapos,ha itthon van,zokniban van.Gondolhatod,hogy ő egész nap meg sem áll...
2010. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azért gondoltam kismamuszt neki hogy nehogy felfázzon.
2010. jan. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!