Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik aukciós oldalon vennéte...

Melyik aukciós oldalon vennétek/vásároltok inkább?

Figyelt kérdés

Vatera vagy Tesz-Vesz?

Babaruhákra gondolok.


2010. jan. 21. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A Teszveszen mintha több babaruha, babacucc lenne.

Amúgy lényegében egyformák.

2010. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a teszveszt jobban szeretem, jobban átlátható számomra valahogy szellősebb, nagyobbak a betűk :) (jó ez lehet h hülyeségnek hangzik)

meg amikor rákattintasz a nagyobb kép verzióra az összeset végig tudod nézni ugyanazon a lapon, a vateránál meg egyesével kell megnyitogatni, az agyamra megy.

Ezért én a fiam (3éves) meg a lányom (3 hós) ruháit is nagyrészt a teszről veszem.

Az ilyen nagyobb termékeket mint pl. kis tricikli, meg babaágy vagy ilyesmi azt megnézem mindig a vaterán is.

2010. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Teszvesz a "babás" ,a Vatera a műszaki cikkes.:))
2010. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A zsibvásár is nagyon jó,én ott hírdetem a már kinőtt rucikat és ott vásárolok is.
2010. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tesz vesz
2010. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Vateráól vettem sok mindent, nekem elsőre az volt a szimpatikus. Aztán utána vásároltam már a Tesz-Veszről és a Zsibvásárról is. Mindhárom jó oldal és népszerű is.
2010. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesz-vesz.
2010. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én inkább Vaterázni szoktam, Tesz-Veszről szoktam műszaki cikkeket venni, úgy tapasztalom, hogy ott az az olcsóbb.
2010. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!