Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vásároltok babátoknak...

Hol vásároltok babátoknak ruhát és cipőt? Használtan milyen tárgyakat vesztek, vennétek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Angol turiban veszem a ruhákat - nagyon klasszak, de vettem ott már neki cipőt is, kabátot is, mindegyik nagyon szuper volt. Felesleges dolgokra nem adok ki pénzt, hordthat még drága márkás ruhákat később is (nem mintha most nem abban járna...). Cipőket a deichmanban vesszük, vettünk már leárazva adidas, elefanten cipőket, ilyenkor nagyon megéri szerintem.
2009. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teszvesz vatera. Ruhacsomagokat, játékot kiscipőt, mindent. Szinte pár száz forintba van darabja, és tényleg szépek, megkíméltek.
2009. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teszvesz,vatera-ruhákat és nem baj ha használt, cipőt, csizmát is vettem már, de azokat csak újat.

Babavárás alatt is a netről rendeltük a babakocsit, légzésfigyelőt, ágyat, szekrényt stb...Volt időm keresgélni, a legjobbat szerettem volna a legolcsóbban :)

2009. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babaruhát használtan teszveszen, orvoshoz, kimenős ruhát általában márkásat és újat kap (de ez csak rongyrázás részemről).Cipőt csak újat adok rá, én is a deichmannra szavazok. használtan játékot szoktam venni. Babakocsibők újat vettem, nem mertem kockáztatni, hogy nem láttam előre.
2009. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!