Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A legtöbben miért nem adnak 1...

A legtöbben miért nem adnak 1 éves kor alatt tejet?

Figyelt kérdés

Én adok. 6hós koraban evett olyan ételt,amiben volt tej. Most 1 éves, kap tejbegrízt is, igaz vízzel higítom.

Idegesitő hogy leszonak, csak azért mert nem hiszek ebben a moder "orvostudomanynak".(ebben)

Pl. Van ket ismerősöm aik megjegyzést tettek, mikor lattak mit eszik.

Megkerdeztem tőlük, hogy nekünk anyukajuk adott e tejet 2 eves kor alatt. A valasz nem volt. Érdekes, mind a kettő allergias. Szerintem, azaz én azt vallom, hogy jobb hamarabb bevezetni, hiszen hamarabb szokik rá az amúgy mar fejlett szervezet.


2014. szept. 14. 21:30
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

:)) Hát igen...

Na de végülis mindenki maga dönti el!


A kukoricáról meg annyit, hogy már a 8 hós kortól kapható üveges bébiételekben van. (Hipp,babydream stb). Ha a nagyokosok szerint nem lehetne, akkor az üvegesben sem lenne.

2014. szept. 15. 10:08
 22/28 anonim ***** válasza:

Ki pontozta le a 19-es valaszadot?

Teljes mertekben egyetertek vele. Nagyobbik lanyom 8 honaposan mar tejet ivott. Azota is makk egeszseges, most 4 eves.

Kisebb lanyommal is ezt fogom tenni. 6-7 honapos koraig tapszer, amig nem erik meg ra a gyomra, de utana semmi baja se lesz tole. Az allergia meg nem ettol fugg. Mindenki ugy csinalja ahogy jonak latja. De ami teny: a tapszert gyarto cegeknek ez nagy biznisz. Es nehogy azt higgyetek hogy az orvosok ebben nincsenek benne...

2014. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a pontozással,sérti a becsületüket,hogy naivnak tituláltam Őket

Kérdező: Igen benne van a bébiételben,valószínűleg a kukorica dara az nem ugyanaz,mint a csemege vagy a főtt.

2014. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolsó!:) egyet vegyél és meglátod, sima kukorica szemek vannak benne:)!
2014. szept. 15. 15:49
 25/28 anonim ***** válasza:
Vettem már régebben két félét találtam, amibe volt rendes kukorica attól fájt a fiam hasa,még pár barátnőmnél így volt.
2014. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hál istennek nálunk nem fáj a kukoricátôl a pocak. De igazán semmitől se:))
2014. szept. 15. 16:09
 27/28 anonim ***** válasza:
Már nálunk se :)
2014. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem egy éves korától kapott tejet, mindketten a GYEREKORVOSUNK tanácsára kapták. A családunkban senki sem allergiás, én is kaptam 6 hónapos koromtól tehéntejet, 38 éves vagyok, nincs semmi bajom. :) Mondjuk anyám még nem tudta mi az a kazein...
2014. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!