Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keveredtél mar vicces, netalán...

Keveredtél mar vicces, netalán kinos szituácioba, mert a gyermeked tett, mondott valami vicceset?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 16:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szupi sztorik!!! Könnyesre röhögtem magam. Köszi
2010. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
97%

Ezek nagyon jók annyit röhögtem már :D

A kislányom 2 éves volt és keni vágja az autómárkákat, főleg a családba, hogy kinek milyen autója van. Összegyűlt egyszer a rokonság és gondoltuk "villogunk" egy kicsit a mi kislányunkal és elkezdtük tőle kérdezni, hogy milyen autoja a van mamának, keresztanyádnak stb. Erre a mama kérdezi, na és milyen autója van apának, mire ő "apának kukija van".

A boltba álltunk a sorba mire végig kérdezte tőlem, akik a sorba elöttünk voltak hogy "anya a néninek milye van kukija vagy cuncikája"? Na és ha próbáltam terelni a témát, akkor annál hangosabban kérdezte, hogy ráfigyeljek :)

(akkor született meg a kisöccse és nagyon központi kérdés volt nála ez a kinek milye van)

2010. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
98%

a tesom fiam kb 3-4 éves lehetett faluban laktunk ő kinn játszott az utcán a többi gyerekkel (az egész utca kinn állt) én mentem a buszra rá néztem az órára mindjárt indult a busz erre elkezdtem futni, erre a kis gyerek kiabálja utánam

- Fuss ribanc, fuss!


hát majdenm hanyatt estem... de a buszt elértem :)

2010. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
96%

Húgom elég hisztérika volt picinek, vásárolni voltak anyummal. A pénztárnál volt egy csomó féle koton. Húgomnak megtetszett és kétre Anyut, hogy vegyen neki olyat. Mondta anyum, hogy majd megbeszélik, de ilyet nem kap. Csak akart olyat, de csak nem... addig-addig míg a húgom oltári nagy hisztibe kezdett és üvöltött: de miért nem veszel nekem olyat, magadnak bezzeg mindig veszel!


Kicsi voltam. Közértben sorba álltunk, egyszer csak elkedztem mondani valamit... Anyu pénzt számolt nem nagyon figyelt, szólt, hogy mindjárt... vagy ötödjére mondtam neki, még mindig semmi reakció. Egyszer csak elkezdtem üvölteni: de nézd már anyu, annak a bácsinak ugyan olyan farkája van mint az apunak!

Szintén közért, kb. 1.5 éves lehettem. Bácsi (nekem bácsi, fiatal pali) áll a sorban, odafordulok, átölelem a lábát és kiabálom: APUKÁM!


Fölöttünk lakó kamaszfiú beszállt velünk egy liftbe. Mi a kilencedikre, ő a tizedikre ment. Húgom nézi-nézi... egyszer csak megszólal: fúj de ronda ez a fiú, ugye anyu?

2010. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon jók, köszönjük szépen!!!!!! Az én fiam még csak 14 hónapos, de hamarosan összeállnak a szavak... alig várom....:)
2010. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
96%
Tanácsadásra vittem a kisfiamat aki fél éves lehetett. Ott volt egy anyuka a kb 3 éves kisfiával és a kisöccsével. Odementem melléjük vetkőztetni a fiamat, erre mondja a kisfú az anyjának " nézd anya ott is van egy baba, csak a miénk szebb" :D
2010. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
96%

Diszno vagas volt nalunk.Ott voltak a rokonok is.

Egyszer csak berohan az ocsem aki akkor kb 3-4 eves lehetett; Anya,Anya az Anti bacsi megtuzelte a disznot!!

2010. jan. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Keresztapám mesélte anno...amikor kb.5-6éves lehettem egyszer ő vitt el orvoshoz.Kaptam egy injekciót,persze a bőgés is megvolt mire én a dokinak"Te hülye, ez fájt."
2010. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
94%
Én meg azt kiabáltam a kórházban a folyosón mikor a hugom megszületett: "Van nekem egy öcsikém, Andrea a neve!" Mamámmal voltam, azt mondta hiába mindták hogy hugom van, annál inkább is ordítottam az előzőt. Akkor égtek, aztán már csak nevettek rajt nagyokat.
2010. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
95%
Kislányomnak van egy könyve (Lolka és Bolka). Vannak benne indiánok meg hasonlók, van benne egy néger kisfiú, akit apával kicsi beduinnak neveznek. Egyik nap mentünk a busszal, amikor a busz mellett elment egy kis roma gyerek, erre a lányom elkezdte kiabálni: "apa nééézd ott megy a kicsi beduin:)"
2010. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!